Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-12

 BRONER-PORTER JEDNAK W LAS VEGAS

Walka pomiędzy Adrienem Bronerem (30-1, 22 KO) a Shawnem Porterem (25-1-1, 16 KO), o której mówi się od kilku dni, jest coraz bliżej realizacji. Wszystko wskazuje na to, że Amerykanie spotkają się 20 czerwca na gali w MGM Grand w Las Vegas, a nie w Cincinnati, jak pierwotnie informowano.
PIĘŚCI W TEATRZE

W Teatrze Rozbark w Bytomiu 16-17 maja odbędzie się jubileuszowy - X Memoriał Leszka Błażyńskiego. Tetr przyjmie pięściarzy z kraju i z zza granicy. Na ringu zobaczymy także Mariana Kasprzyka - mistrza IO 1964, Stephane Cabrera - prezydenta organizacji World Kickboxing Network, który będzie nadzorował walkę o wakujący pas mistrza Europy WKN w kick-boxingu oraz Damian Jonak, który przyjedzie z Inowrocławia - tuż po walce zawodowej. Program w rozwinięciu.ODSZEDŁ WIELKI WOJOWNIK - TONY AYALA JR

Kolejna smutna informacja. Tony Ayala Jr (31-2, 27 KO) był prawdopodobnie jednym z najlepszych pięściarzy w historii boksu, który nigdy nie sięgnął po tytuł mistrzowski. Piszemy był, ponieważ dziś nad ranem został znaleziony martwy w swoim gymie w San Antonio.

DE LA HOYA: TO BYŁA PRAWDZIWA WALKA GODNA CINCO DE MAYO

Na oczach ponad 31 tysięcy kibiców zgromadzonych wokół ringu w Minute Maid Park w Houston niesamowity Saul Alvarez (45-1-1, 32 KO) w trzeciej odsłonie efektownie znokautował Teksańczyka Jamesa Kirklanda (32-2, 28 KO). Piorunujący prawy sierpowy "Canelo" ze straszliwą siłą eksplodował na szczęce jego rywala, omal nie urywając mu głowy. Tym potężnym, brutalnym i zarazem przepięknym ciosem 24-letnia meksykańska gwiazda zakończyła emocjonującą sobotnią wojnę ze starszym o siedem lat Amerykaninem.