Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-11

 


DARIUSZ SNARSKI ROBI W CZERWCU GALĘ W POMIGACZACH

Już 14 czerwca w Majatku Howieny w Pomigaczach odbędzie się kolejna gala grupy Wschodzący Białystok Boxing Team. W głównej walce wieczoru pokaże się czterokrotny mistrz Polski w boksie olimpijskim, dziś ze zmiennym szczęściem próbujący swych sił w gronie zawodowców - Włodzimierz Letr (4-4, 2 KO).LATEEF KAYODE WRACA DO KATEGORII CRUISER

Lateef Kayode (20-0, 16 KO) miałby już dwie skazy w rekordzie, ale w obu przypadkach jego rywale byli łapani na dopingu. Nigeryjczyk w połowie września stanął do walki o pas WBA wagi ciężkiej w wersji tymczasowej. Zdemolował go Luis Ortiz, lecz badania wykazały obecność w jego organizmie "koks". Zresztą było to widać gołym okiem, gdyż Kubańczyk wyglądał tego dnia niczym gladiator.


NIE BĘDZIE REWANŻU WŁODARCZYKA Z DROZDEM! JANIK ZASTĘPCĄ?

Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) nie zrewanżuje się za niespełna dwa tygodnie Grigorijowi Drozdowi (39-1, 27 KO) za ubiegłoroczną porażkę. Zaplanowany na 22 maja podczas gali w Moskwie pojedynek o mistrzostwo świata WBC kategorii junior ciężkiej odbędzie się bez udziału Polaka. Pogłoski o rzekomej chorobie "Diablo" sprawdziły się, pięściarz obecnie kuruje się w rodzinnym Piasecznie.
ROZWIĄZANIE KONKURSU TYPUJ Z BOKSER.ORG

2 maja zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania były rękawice profesjonalne DB-2 od sklepu Ring22.pl, komplet Roczników Polskiego Boksu oraz nasz T-shirt. Konkurs polegał na właściwym wytypowaniu wyniku walki Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) kontra Manny Pacquiao (57-5-3, 38 KO), która odbyła się na gali w Las Vegas.