Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-10

 


ANDRZEJ FONFARA: POD KONIEC MAJA WRACAM DO TRENINGÓW

- Spodziewałem się trudniejszej walki, bo myślałem, że Chavez będzie trochę szybszy i trudniejszy do trafienia - powraca do swojego wielkiego zwycięstwa sprzed trzech tygodni Andrzej Fonfara (27-3, 16 KO), który wczoraj odwiedził swoje rodzinne Białobrzegi, gdzie otworzył turniej piłkarski. - Zasłużyłem sobie na rewanż ze Stevensonem - dodał jeden z najlepszych pięściarzy świata wagi półciężkiej. Zapraszamy do wywiadu z "Polskim Księciem"!
JENNINGS NIE CHCE WALCZYĆ Z MANSOUREM. 'CELUJĘ W TYTUŁ'

Niedawny pretendent do tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Bryant Jennings (19-1, 10 KO) pojawił się w nocy z piątku na sobotę w 2300 Arena w Filadelfii, gdzie z bliska przyglądał się rywalizacji Amira Mansoura (22-1, 16 KO) z Joeyem Dawejką (14-4-2, 7 KO). Zaczęto spekulować, że "By-By" zmierzy się ze zwycięzcą, ale 30-latek ma zupełnie inne plany.


ALVAREZ: CHCĘ COTTO, A POTEM GOŁOWKINA

Po efektownym zwycięstwie nad Jamesem Kirklandem (32-2, 28 KO), którego ciężko znokautował na gali w Houston, Saul Alvarez (45-1-1, 32 KO) ma nadzieję, że uda się w końcu doprowadzić do walki z Miguelem Cotto (39-4, 32 KO). - Nikogo się nie boję. Cotto to mistrz i typ zawodnika, z którym chętnie się zmierzę - powiedział "Canelo".

DAMIAN JONAK: RYWAL LOTNY NA NOGACH, BĘDZIE NIEWYGODNY

Już w najbliższą sobotę oczy sympatyków szermierki na pięści będą zwrócone na Inowrocław. A wszystko to za sprawą gali Tymex Boxing Promotion. Tego wieczoru na pewno nie zabraknie emocji bokserskich. Głównym daniem tej imprezy będzie pojedynek Damiana Jonaka (38-0-1, 21 KO) z Tunezyjczykiem Ayoubem Nefzim (23-4-1, 4 KO).ALVAREZ-KIRKLAND: STATYSTYKI CIOSÓW

Saul Alvarez (45-1-1, 32 KO) był w walce z Jamesem Kirklandem (32-2, 28 KO) niemal nieomylny. Ponad połowa jego wszystkich uderzeń doszła celu, a zdecydowaną większość z nich stanowiły ciosy mocne. Jeden z nich, potężny prawy sierpowy, w trzeciej rundzie zakończył efektowną, choć nierówną walkę.