HOPKINS KPI: CANELO, KIRKLAND, JESTEŚCIE ZDROWI?

Sporo uszczypliwości względem walki stulecia było podczas ostatniej konferencji prasowej przed pojedynkiem Saula Alvareza (44-1-1, 31 KO) z Jamesem Kirklandem (32-1, 28 KO). - Ludzie nie byli zadowoleni 2 maja, ale jedno jest pewne: wszyscy są podekscytowani akcją, którą zobaczymy 9 maja - mówił promotor "Canelo" Oscar De La Hoya.

Nie odpuścił sobie też partner "Złotego Chłopca" z Golden Boy Promotions, Bernard Hopkins. - To będzie najkrótszy komentarz, jaki kiedykolwiek padł z moich ust: "Canelo" jesteś zdrowy, tak? [Alvarez przytakuje] Kirkland, jesteś zdrowy, tak? [Kirkland przytakuje] A więc będziemy mieli walkę, ludzie - żartował Amerykanin, odnosząc się do kontuzji Manny'ego Pacquiao, którą Filipińczyk tłumaczył porażkę z Floydem Mayweatherem Jr.

Sami bohaterowie gali w Houston nie mieli wiele do powiedzenia. - Łatwo jest gadać, ale gdy będziemy w ringu, przemawiać będą tylko pięści - stwierdził Meksykanin. - Długo czekałem na tę szansę. Wniosę do ringu emocje, których kibice oczekują - mówił z kolei jego rywal.

Alvarez i Kirkland zmierzą się w zakontraktowanym na dwanaście rund pojedynku non-title. Przed nimi w ringu pojawią się m.in. Frankie Gomez i Humberto Soto, Joshua Clottey i Jorge Silva oraz chiński olbrzym Taishan Dong, którego rywalem będzie Karinn Davis.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: un4given
Data: 08-05-2015 16:43:39 
Dobra walka sie szykuje.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 08-05-2015 16:44:21 
Cóż, trudno się nie zgodzić... Wymówki Pacquiao były żenujące i smród będzie się ciągnął za tym i za samym "widowiskiem z walki stulecia" jeszcze długo.
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 08-05-2015 16:57:35 
Oby Kirkland dobrze zaczął, wtedy powinno być ciekawie
 Autor komentarza: CELko
Data: 08-05-2015 17:07:32 
Chyba to będzie prosta robota dla Canelo, cios ma, szczęke też więc powinien to ugrać.No chyba, że Kirkland da życiówke i trafi na samym początku.(małe szanse)

Ciekawe jak formą Clottey-a który poszedł w odstawke po walce z Pacmanem.
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 08-05-2015 18:31:54 
Ja tam polubiłem i zacząłem szanować Cloteya po walce z Mannym.
Co koleś zebrał wpie...l i jeszcze wstrząsnął Mannym w ostatnich rundach. Mało bił miał szanse wygrać.
 Autor komentarza: Lukasz1991
Data: 09-05-2015 07:28:03 
Jaki wpierdol... Clottey ma świetną gardę nie dał sobie zrobić żadnej krzywdy. Inna sprawa że przez takie podejście do walki ma do dziś problemy bo ludzie nie chcą go oglądać.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.