Archiwum wiadomości z dnia: 2015-05-04

 


PPV? ZACZĘŁO SIĘ OD HOLYFIELD vs FOREMAN

Niedawno obchodziliśmy 24. rocznicę pamiętnej walki George'a Foremana (76-5, 68 KO) z niepokonanym wówczas królem wszechwag, Evanderem Holyfieldem (44-10-2, 29 KO). Warto o tym wspomnieć przy okazji starcia Mayweather vs Pacquiao i szacowanej na ponad cztery miliony sprzedaży przyłączy PPV. Wszystko dlatego, że właśnie na okazję spotkania młodego Evandera z wracającym serią nokautów Goerge'em stacja HBO po raz pierwszy wyszła z inicjatywą transmisji w systemie PPV.
MUNDINE WYCOFAŁ SIĘ Z WALKI Z TROUTEM

Na niespełna tydzień przed walką z Austinem Troutem (28-2, 15 KO), która miała się odbyć 9 maja w Hidalgo w Teksasie, Anthony Mundine (47-6, 27 KO) poinformował organizatorów, że nie będzie mógł wystąpić. Australijczyk doznał poważnej infekcji ucha.

KTO TERAZ DLA FLOYDA?

Gdy tylko zabrzmiał ostatni gong "walki stulecia" w MGM Grand w Las Vegas, wszyscy eksperci zaczęli się zastanawiać, kogo teraz wybierze sobie Floyd Mayweather Jr (48-0, 26 KO) na pożarcie? Sobotni triumfator zapowiedział, że we wrześniu stoczy ostatnią bitwę. Kim będzie jego ofiara?GIENNADIJ GOŁOWKIN: GREATEST HITS (HBO)

W następny weekend kolejny pojedynek w obronie pasa WBA wagi średniej oraz WBC w wersji tymczasowej stoczy Giennadij Gołowkin (32-0, 29 KO). Jego rywalem będzie Willie Monroe Jr (19-1, 6 KO). Z tej okazji stacja HBO przygotowała filmik z jego najlepszymi walkami od kiedy pokazał się po raz pierwszy na antenie HBO. Zobaczcie króla nokautu w akcji!
ZAWODNICY MP SENIORÓW 2015 - SZCZECIN

Obszerna lista zgłoszonych zawodników na Otwarte Mistrzostwa Polski Seniorów, gwarantuje kibicom szerokie spektrum wyszkolenia, techniki i ogólnie poziomu pojedynków na ringach - do środy będziemy śledzić zmagania na dwóch polach - ustawionych w Hali SDS w Szczecinie przy ul. Wąskiej 16. W rozwinięciu lista zgłoszonych zawodników, a po 15:00 podamy zakwalifikowanych i dopuszczonych przez lekarza głównych aktorów najważniejszej imprezy tego roku w prawdziwym, męskim sporcie - a co potrafią młodzi adepci szermierki na pięści? Należy sprawdzić samemu na żywo w Szczecinie, a dla uważnych obserwatorów nagrody w konkursie Ligi Typerów.