Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-30

 


SASZA SIDORENKO OTWORZYŁA SWÓJ GYM

Świeżo upieczona zawodowa pięściarka Sasza Sidorenko (1-0) otworzyła w Warszawie swój własny klub bokserski. Oficjalne otwarcie gymu nowej zawodniczki Tomasza Babilońskiego odbyło się w ostatni poniedziałek. Sala mieści się przy ul. Młynarskiej 8/12.


FLOYD MAYWEATHER JR: TO NIE JEST WALKA DOBRA ZE ZŁEM!

Wiele osób utożsamia pojedynek Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO) z Floydem Mayweatherem Jr (47-0, 26 KO) jako starcie dobra ze złem. Takie podejście nie podoba się Amerykaninowi, znanemu z pychy i kontrowersyjnych wypowiedzi. Mało się mówi o jego charytatywnej działalności, pomimo iż również na tym polu działa dosyć prężnie.
MP SENIOREK: WALKI O BARWĘ TROFEÓW

Majówka dla seniorek rozpoczyna się pojedynkami o kolory medalowych krążków, a wszyscy wiemy jaka wielką wagę kobiety przywiązują do koloru - tym bardziej pięściarki, dlatego możemy oczekiwać ciekawych walk utytułowanych zawodniczek w dzisiejszych dwóch seriach półfinałów XV Mistrzostw Polski w Karlinie.ANDRE WARD NIEZRAŻONY WYSTĘPEM NA ANTENIE BET

Po półtorarocznej przerwie Andre Ward (27-0, 14 KO) powróci w końcu 20 czerwca w swoim Oakland w umownym limicie 78 kilogramów przeciwko Paulowi Smithowi (35-5, 20 KO). Jego występ pokaże stacja BET (Black Entertainment Television), telewizja kablowa z siedzibą w Waszyngtonie, kierowana do młodych czarnych i miejskich odbiorców w Stanach Zjednoczonych.


KUDRIASZOW POMAGA DROZDOWI PRZED REWANŻEM Z DIABLO

Grigorij Drozd (39-1, 27 KO) wytoczył ciężkie działa przed zaplanowaną na 22 maja walką rewanżową z Krzysztofem Włodarczykiem (49-3-1, 35 KO). Rosjanin zdradził, że jednym z jego sparingpartnerów jest kreowany na nową gwiazdę kategorii junior ciężkiej, mający w rekordzie same nokauty Dmitrij Kudriaszow (17-0, 17 KO).
MAŁE PIĘŚCI: DEKONSTRUKCJA WALKI (cz. 1)

Przed Wami pierwsza część małej tetralogii poświęconej walce stulecia. Dziś i jutro skupię się na aspektach pozasportowych, które mogą zainteresować szerszą publiczność. W sobotę przyjdzie czas na analizę stricte techniczną, przeznaczoną wyłącznie dla miłośników boksu. Dajcie z siebie wszystko podczas lektury i merytorycznej dyskusji w sekcji komentarzy. Taka walka zdarza się tylko raz w życiu.EUBANK JR STAWIA NA FLOYDA

Planowana na 9 maja walka Chrisa Eubanka Jr (19-1, 14 KO) z Lesem Sherringtonem (35-7, 19 KO), której stawką miał być należący do syna brytyjskiej legendy pas WBA Interim wagi średniej, została odwołana. Aktualnie utalentowany 25-latek razem ze swoim promotorem Frankiem Warrenem zamierzają powrócić w czerwcu. Rozczarowany całą sytuacją Chris cieszy się jednak z faktu, że w takim wypadku będzie mógł na żywo obejrzeć walkę stulecia.


12 RUND STULECIA

W najnowszym numerze magazynu Champion polecamy raport specjalny '12 rund stulecia' czyli wszystko na temat walki Floyda Mayweathera z Mannym Pacquiao. Na 28 stronach poznać można nie tylko samych pięściarzy, ale także ich trenerów, promotorów, a także inne kulisy walki, jak konferansjerów, trofeum, halę oraz gigantyczne kwoty, które towarzyszą walce.