Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-28

 


PACQUIAO NA OSTATNIM TRENINGU PRZED WALKĄ STULECIA

Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO) zakończył przygotowania do pojedynku z Floydem Mayweatherem Jr (47-0, 26 KO). W poniedziałek Filipińczyk opuścił Los Angeles, gdzie odbył ostatni trening, i pojawił się w Las Vegas. We wtorek w światowej stolicy hazardu spotka się z kibicami i przedstawicielami mediów. W środę czeka go z kolei ostatnia konferencja prasowa, a w piątek ceremonia ważenia. Walka stulecia już za cztery dni.CHARLES MARTIN CHCE WALKI Z KLICZKĄ W CIĄGU ROKU

Kilkadziesiąt minut przed Władimirem Kliczką (64-3, 53 KO) na ring w Madison Square Garden wyszedł niepokonany Charles Martin (21-0-1, 19 KO) i błyskawicznie odprawił wielkiego Toma Dallasa. Amerykanin walczący z odwrotnej pozycji chce teraz zaatakować właśnie Kliczkę i jego pasy WBO/WBA/IBF wagi ciężkiej.

ŁAPIN: MAYWEATHER ZDECYDOWANYM FAWORYTEM

Zdaniem Fiodora Łapina Floyd Mayweather Jr (47-0, 26 KO) jest zdecydowanym faworytem potyczki z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO). Trener grupy Sferis KnockOut Promotions twierdzi, że mimo upływu lat Amerykanin zachowuje wielką formę, podczas gdy Filipińczyk wyraźnie obniżył loty.
PROMOCJA DĄBROWSKIEGO BOKSU

Zapraszamy sympatyków boksu olimpijskiego na sobotnie walki w Dąbrowie Górniczej. Zawodnicy i zawodnicy tradycyjnie spotkają się w Hali Sportowej CSiR "Centrum" przy alei Róż 3 na imprezie zorganizowanej przez CSW FightBoxing. Informacje w rozwinięciu.