WACH vs PRICE: DERECK CHISORA POKRZYŻUJE PLANY NA WALKĘ POLAKA?

Kalle Sauerland z grupy Sauerland Event przyznał kilka dni temu, że złożył "bardzo korzystną finansowo propozycję" Dereckowi Chisorze (20-5, 13 KO), który miałby się zmierzyć z promowanym przez niemiecką stajnię Davidem Price'em (19-2, 16 KO). Były mistrz Europy i pretendent do pasa WBC wagi ciężkiej nie przyjął jej jednak i Niemcy zwrócili się z propozycją do Mariusza Wacha (30-1, 16 KO).

Polski olbrzym miałby zmierzyć się z jeszcze większym Anglikiem 6 czerwca na ringu w Liverpoolu. Jak się jednak okazuje, Chisora wciąż jest brany pod uwagę.

- Złożyliśmy Chisorze naprawdę atrakcyjną ofertę, lecz wygląda na to, że nie jest nią zainteresowany. Dlatego szukamy obecnie innego rywala i mogę potwierdzić, że Wach jest jednym z kandydatów. Są też inni, lecz póki co więcej nie możemy powiedzieć. Ale Wach jest jedną z opcji - przyznał niedawno Sauerland.

- Wróciłem już do treningu i wkrótce znów zaboksuję. Najbardziej chciałbym teraz spotkać na swojej drodze Davida Price'a, lecz wciąż nie doszliśmy jeszcze do porozumienia. Wciąż rozmawiamy i negocjujemy - stwierdził natomiast Chisora. Tak więc dopóki kontrakt nie zostanie podpisany, wszystko jest jeszcze sprawą otwartą.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Rezjjel89
Data: 24-04-2015 08:19:52 
Raczej pewne że wybiorą Chisorę. Jest już rozbity i mniej groźny niż Mariusz. Nazwisko też ma dużo lepsze niż Wach. Kwestia tylko hajsu ale Dereck pewnie pójdzie na ustępstwa.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 24-04-2015 23:35:41 
jakby ta walka oPrice - chiosra była 2 lata wcześniej to zdecydowanie chiosora , Fury dobił Chiosre po walkcha z Vitem i Heyem al helnius pare razy czysto go trafiała a topór ale też Fizol z finalndii ok 196 wzrostu 110- 112kg wiec waty niema.
Co czuje że Price zawalczy z Chiosrą nie z Wachem.
pożyjemy zobaczymy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.