PROWODNIKOW SZYKUJE ZMIANY, ALE DALEJ CHCE PRACOWAĆ Z ROACHEM

Wbrew ostatnim doniesieniom Rusłan Prowodnikow (24-4, 17 KO) nie zamierza się rozstawać z trenerem Freddie'em Roachem. Rosjanin zapowiedział wprawdzie, że przydadzą mu się zmiany, ale nie w personelu, tylko w systemie szkoleniowym.

- Jesteśmy zadowoleni z Roacha, nie planujemy więc kończyć tej współpracy. Musimy jednak usiąść ze sztabem i pomyśleć nad zmianami w treningu. Nikogo nie zamierzamy zwalniać, ktoś przekręcił moje słowa. Chodzi po prostu o to, że nie ma sensu wchodzić do ringu i zostawiać w nim aż tyle zdrowia. Mój obóz nadal jest w szoku po tym, co wydarzyło się w mojej ostatniej walce, nalega, że potrzebne są zmiany - powiedział "Syberyjski Rocky".

Prowodnikow przegrał w miniony weekend wojnę z Lucasem Martinem Matthysse (37-3, 34 KO). Przyjął w tej walce ponad 300 ciosów, które całkowicie pokiereszowały mu twarz. Pomimo jego bardzo ambitnej postawy po dwunastu rundach sędziowie wskazali nieznaczne zwycięstwo jego rywala.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: odyniec
Data: 23-04-2015 13:31:58 
zmienic? co on moze teraz zmienic?
jedyne co moze zrobic to pogodzic sie z faktem ze pewnego pulapu nie przeskoczy i zastanowic sie nad tym ile zdrowia moze jeszcze stracic zeby nie skonczyc jak Mago
 Autor komentarza: progresywny
Data: 23-04-2015 13:34:43 
Mimo wielkiej walki, niestety akcje Rusłana po porażce z Matysem spadły. Teraz z 4 porażkami na koncie bokserzy będą unikali Provodnikova, bo będą mieli wymówkę, że ta walka nic nie da, że Provodnikov ma 4 porażki itd...
 Autor komentarza: Grande
Data: 23-04-2015 14:58:07 
Facet przyjmuje wszystko na czaszkę, absolutnie wszystko, zero obrony, mimo że jest twardy i nie pada, to tak się nie da wygrać. Na dodatek nie posiada jakiegoś wybitnego kowadła w łapach, więc na punkty zero szans, a z nokautami też nie za dobrze. Jego zwycięstwa przed czasem, to raczej zamęczenie przeciwników.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 23-04-2015 15:01:49 
wyobrazcie sobie walke Provodnikov-Pawel Wolak
 Autor komentarza: Clevland
Data: 23-04-2015 15:40:17 
Musi wrócić do podstaw i ćwiczyć obrony, uniki, zejścia po akcji itp.
Lucas na początku walki super wychodził po akcjach na boki.
Później mu nogi stanęły, usztywnił się i trochę zebrał.

Rusłan w końcu doszedł do wniosku, że tak walczyć to szkoda zdrowia.
Przeliczyli mu, że na leczenie mu nie starczy.
Mieć takie problemy neurologiczne jak Marek Piotrowski oznacza konieczność wyjazdu z USA bo tam nikt mu leczenia nie będzie sponsorował.
 Autor komentarza: roycer
Data: 23-04-2015 18:30:21 
odyniec

wyobrazcie sobie walke Provodnikov-Pawel Wolak

Było by co oglądać
 Autor komentarza: StasioKolasa
Data: 23-04-2015 22:52:44 
Autor komentarza: progresywny
Data: 23-04-2015 13:34:43
Mimo wielkiej walki, niestety akcje Rusłana po porażce z Matysem spadły. Teraz z 4 porażkami na koncie bokserzy będą unikali Provodnikova, bo będą mieli wymówkę, że ta walka nic nie da, że Provodnikov ma 4 porażki itd
Dobra wymówka ahahaha bo ma już cztery porażki.xD
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.