WSB: ZBIGNIEW RAUBO ODSŁONIŁ KARTY NA MECZ Z WENEZUELĄ

Grzegorz Kozłowski (-52 kg), Dawid Michelus (-60 kg), Steven Gerrard Donnelly (-69 kg), Mateusz Tryc (-81 kg) i Mantas Valaviczius (+91 kg) wystąpią w składzie Rafako Hussars Poland w meczu z Caciques Venezuela. Spotkanie ligi WSB już w ten piątek o godzinie 20:30 w Pruszkowie.

- Zdecydowaliśmy w naszym sztabie trenerskim, w porównaniu z poprzednim meczem, na dwie zmiany. Do składu wracają Dawid Michelus i Mantas Valaviczius. W wadze super ciężkiej rezerwowym będzie Roger Hryniuk, gotowym w każdej chwili zastąpić litewskiego boksera - powiedział główny trener Husarii Zbigniew Raubo.

W poprzednich sezonach pięściarze Rafako Hussars Poland już występowali w Pruszkowie, wygrywając w World Series of Boxing z Argentinca Condors 4-1 czy Mexico Guerreros 3-2. Tym razem drużyna kierowana przez menedżerów Jarosława Kołkowskiego i Jacka Szelągowskiego będzie miała szansę na trzecie zwycięstwo w rywalizacji z zespołem z Ameryki. To także okazja na powtórzenie sukcesu sprzed tygodnia - w Szczecinie Husaria wygrała z USA Knockouts 4-1.

Ze składu wytypowanego na piątkowy mecz najlepszy bilans w Husarii ma pochodzący z Irlandii Płn. Steven Gerrard Donnelly - 5-0. W rankingu WSB zajmuje trzecie miejsce z 23 pkt na koncie i nie ma już szans na zdobycie kwalifikacji olimpijskiej. Rosjanin Radzab Butajew i Marokańczyk Mohammed Rabii mają po 29 punktów. W piątek będą walczyć w Casablance.

Wenezuelczycy walczą o awans do ćwierćfinału World Series of Boxing i prawdopodobnie przyślą do Polski najmocniejszy skład. W tabeli grupy B zajmują czwarte miejsce, ale tracą tylko 1 pkt do Italia Thunder, która spotka się z niepokonanymi Astana Arlans Kazakhstan. Husaria jest siódma.

W poszczególnych wagach najlepszymi bokserami Caciques Venezuela w tym sezonie są -52 kg Eduard Johan Bermudez Salas (bilans 2-2), -60 kg Fradimil Alexander Macayo Leeiva (1-2), -69 kg Gabriel Josse Maestre Perez (3-2), -81 kg Albert Ramon Ramirez Duran (4-1), +91 kg Edgar Ramon Munoz Mata (2-4).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: RSC2
Data: 21-04-2015 22:28:49 
Valaviczius?

Jak zawalczy tak jak w swojej wcześniejszej walce to znowu będą salwy śmiechu na sali.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.