MALIGNAGGI WRÓCI 29 MAJA NA GALI KHAN-ALGIERI

Pauzujący od roku były mistrz świata dwóch kategorii wagowych Paulie Malignaggi (33-6, 7 KO) wróci na ring 29 maja podczas gali Khan-Algieri na Brooklynie. Jego rywalem będzie Amerykanin irlandzkiego pochodzenia Danny O'Connor (25-2, 9 KO).

"Magik" ostatnią walkę stoczył w kwietniu ubiegłego roku. Został wtedy rozbity na przestrzeni niespełna czterech rund przez Shawna Portera i rozważał nawet zakończenia kariery. Po dłuższej przerwie, w trakcie której zajmował się m.in. analizowaniem walk dla telewizji Showtime, postanowił jednak powrócić między liny. - Potrzebowałem odpoczynku. Teraz jestem już gotowy. Wspaniale będzie znowu zaboksować w Barclays Center - mówi.

Jego walczący z odwrotnej pozycji rywal po raz pierwszy wystąpi na tak dużej scenie. Choć nie zalicza się do znanych pięściarzy, wypromowanie jego potyczki z Malignaggim nie będzie trudne. - To wspaniałe zestawienie dla kibiców na Brooklynie. Zobaczymy chłopaka rodem z Włoch, który żyje na Brooklynie, w starciu z chłopakiem z Irlandii żyjącym w Bostonie. To bardzo łatwy w promocji pojedynek, na pewno będzie się cieszyć dużem zainteresowaniem - mówi promotor Lou DiBella.

W Stanach Zjednoczonych galę, która zalicza się do cyklu Premier Boxing Champions, pokaże Spike TV. W głównej walce wieczoru Amir Khan (30-3, 19 KO) skrzyżuje rękawice z powracającym po porażce z rąk Manny'ego Pacquiao Amerykaninem Chrisem Algierim (20-1, 8 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: jaszczur799
Data: 21-04-2015 11:35:26 
Magik na zdjęciu wygląda, jak wampir rządny krwi...dlatego wraca...
 Autor komentarza: jaszczur799
Data: 21-04-2015 11:36:29 
żądny oczywiście.
 Autor komentarza: odyniec
Data: 21-04-2015 15:17:55 
na pierwszym zdjeciu wyglada centralnie jak Mussolini
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.