Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-20

 

MP JUNIORÓW: FINAŁ WIKTORZAK vs TOBERA (69kg)

W miniony weekend - trochę w cieniu występu Andrzeja Fonfary, rozdano złote medale Mistrzostw Polski Juniorów 2015. W finałach mieliśmy na szczęście tylko jeden walkower - w wadze 69 kg. Mikołaj Tobera (WKS Sokół Piła) z powodu kontuzji żeber nie wyszedł do Sebastiana Wiktorzaka (BKS Olimp Szczecin).MARCIN SIWY ZAWODNIKIEM STAJNI TYMEX BOXING PROMOTION

Podczas odbywających się w meksykańskim mieście Guadalajara I Młodzieżowych Mistrzostw Świata w boksie na przełomie października i listopada 2008 roku Marcin Siwy (10-0, 4 KO) zdobył brązowy medal w wadze ciężkiej. Potem jego kariera została zastopowana, walczył rzadko, ale teraz miejmy nadzieję znów nabierze rozpędu.
TRZYNASTA ROCZNICA WALKI MAYWEATHER vs CASTILLO

Dokładnie 20 kwietnia 2002 roku na ringu w MGM Grand w Las Vegas naprzeciw siebie stanęli Floyd Mayweather Jr (47-0, 26 KO) oraz Jose Luis Castillo (66-13-1, 57 KO). Po dwunastu zaciętych rundach jednogłośnym zwycięzcą został czarnoskóry król P4P, ale do dzisiaj wielu ekspertów, dziennikarzy i kibiców uważa, że meksykański wojownik został wówczas okradziony.