MP JUNIORÓW: FINAŁ SOCZYŃSKI vs SZUSZKIEWICZ (81kg)

Michał Soczyński (PACO Lublin) sięgnął po złoty medal XXII Mistrzostw Polski Juniorów w wadze półciężkiej, pokonując w finale przed czasem Tomasza Szuszkiewicza (Bombardier Wrocław).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

Założyciel i redaktor naczelny portalu. W przeszłości pisał dla "Boksera". Zadaniem Łukasza jest dbanie o merytoryczną część serwisu, wzbogacanie go o kolejne felietony, wraz z informacjami z polskiego "podwórka" oraz serią tych ze świata boksu.

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: roycer
Data: 20-04-2015 15:45:05 
Skoczni, dynamiczni. Dobre chęci mimo braku doświadczenia to dobry prognostyk.
 Autor komentarza: bokspoznan
Data: 20-04-2015 16:38:08 
Chłopak jest najlepszym materiałem na zawodowstwo spośród walczących na MPJ. Dobra kondycja, silny i "z ciosem" o co wśród naszych amatorów ciężko.
 Autor komentarza: ponikwoda
Data: 21-04-2015 09:48:29 
Talent, wszystkie walki wygrane przed czasem,tylko gratulować i się cieszyć. Zajęcia w liceum w klasie bokserskiej zrobiły swoje. Brawo trenerzy, brawo PACO i dalej tak trzymać. GRATULACJE.
 Autor komentarza: Crakowiaczek10
Data: 21-04-2015 19:37:43 
Soczyński wygrał wszystkie walki przed czasem i to w pięknym stylu i powinien dostac najlepszego zawodnika , nie rozumiem dlaczego nie doceniają takich talentów , obserwowałem te mistrzostwa od początku do końca i jako trener uważam ze pokazał on kawał solidnego boksu .
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.