DROZD O REWANŻU Z DIABLO: SZYKUJĘ SIĘ NA NAJTRUDNIEJSZY BÓJ ŻYCIA

Grigorij Drozd (39-1, 27 KO) rozpoczął ostatni etap przygotowań do walki rewanżowej z Krzysztofem Włodarczykiem (49-3-1, 35 KO), która 22 maja odbędzie się w Moskwie. Rosjanin zapewnia, że trenuje bardzo ciężko, spodziewając się, że tym razem "Diablo" postawi mu twardsze warunki.

- Przystąpiłem już do ostatniej fazy treningów, wkrótce zacznę sparingi, w których pomagać będzie mi czterech zawodników. Szykuję się na najtrudniejszy bój w moim życiu. Mam tylko jeden cel - obronić tytuł. Nie chcę udowadniać, że w pierwszej walce byłem lepszy. To już przecież udowodniłem - mówi 35-latek.

Wspomniany pojedynek, który odbył się pod koniec września ubiegłego roku, Drozd wygrał jednogłośnie na punkty. Rewanż będzie częścią gali, na której dojdzie też do ciekawej potyczki w wadze ciężkiej - na dystansie dwunastu rund o srebrny pas WBC zaboksują Aleksander Powietkin (28-1, 20 KO) oraz Mike Perez (21-1-1, 13 KO).

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: roycer
Data: 14-04-2015 13:18:22 
Włodar poprawiłeś pracę nóg? Zadajesz ciosy? Nie czekasz na ten jeden, jedyny?
Jak przegrasz nie przyznaję się, a jak wygrasz to pytanie, co z czołówką ukraińsko-rosyjską?

Wygraj to.
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 14-04-2015 13:21:40 
Drozd się zdziwi i to niestety pozytywnie, myśle ze znowu bedzie oklep do jednej mordy:/
 Autor komentarza: Wojtek
Data: 14-04-2015 13:40:12 
Jedynym pozytywem tego rewanżu jest to że Krzysiu zarobi trochę kasy. Jeżeli przegra niech przechodzi do ciężkiej. 1 walka z Rekowskim, a potem ze Szpilką na PBN.
 Autor komentarza: rocky86
Data: 14-04-2015 13:40:29 
Diablo musi ryzykować, iść do przodu i szukać nokautu, a nie czekać aż sam przyjdzie
 Autor komentarza: roycer
Data: 14-04-2015 13:42:19 
Jak Diablo zaczął chodzić na nogach, zadawać ciosy to jest w porządku. A, że ma pierdolnięcie to Drozd może szukać okazji z czołówką ukraińsko-rosyjskiej i tam, będzie oklep:)

Diablo wygraj to.
 Autor komentarza: Woolite
Data: 14-04-2015 14:00:42 
Na dzień dzisiejszy nie widzę wygranej Diablo. Dużo problemów osobistych i nic nie słychać, by był jakoś nad wyraz zdeterminowany by wykoleić Drozda ;/
Zgadzam się z @Wojtek. Po ewentualnej przegranej mógłby jeszcze trochę postraszyć w kruczej, ale chyba bez spektakularnych sukcesów. A kasowy strzał na PBN np. ze Szpilą by go ustawił na pewno.
 Autor komentarza: Clevland
Data: 14-04-2015 14:16:43 
Diablo wyjdzie po wypłatę.
Aby wygrać z Drozdem musiałby bardzo dużo zmienić w swoim boksie.
Nie wydaje mi się aby cokolwiek chciał zmienić.

Gdyby on chociaż z kontry coś spróbował zadać, ale on tego nie potrafi lub boi się.
On przyjmuje na szczelną gardę.
np. Jackiewicz stara się zbijać.
Ale żaden z nich nie potrafi po zbiciu, zakroku, odchyleniu, rotacji cokolwiek zadać.
To po prostu rzemieślnicy.
Tu trzeba finezji, czyli czegoś czego oni teraz się nie nauczą.

Tego można nauczyć się i wprowadzać na słabych przeciwnikach, ale Drozd nie jest słaby.

Drozd będzie kicał, zadawał z dystansu a Diablo będzie stał, robił za worek i tyle...
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 14-04-2015 14:46:47 
MrAdam,

Drozd się nie zdziwi nawet w ten sposób - po gładkim zwycięstwie w pierwszej walce nie ma się czego obawiać - jego wypowiedź to marketingowa paplanina.

Jeżeli Diablo nie znokautuje Ruska to przegra - oczywista oczywistość. Jest już za stary, żeby coś diametralnie poprawić w swym boksie, nie zacznie nagle wypluwać jak Drozd. Nawet jeśli - kto kiedykolwiek wypunktował ruskiego mistrza, gdy ten walczył u siebie? No właśnie. Diablo ostatnimi czasu nokautował zawodników z niższych kategorii (Green), lub prących bezmyślnie do przodu i zapominających o obronie (Czakijew, z tym że tu główną rolę odegrały braki kondycyjne Ingusza). Drozd walczy zupełnie inaczej niż ci dwaj. Diablo może jedynie liczyć na cud lub boską interwencję (jakkolwiek by to nie brzmiało).
 Autor komentarza: trucker
Data: 14-04-2015 14:58:07 
Moim zdaniem Włodar dostanie po raz drugi oklep...Ja tam nie widze szans dla niego chociaż będe mu kibicował...

To może być już ostatnia duża walka włodara więc trzeba ją zobaczyć....

Z tym chodzeniem a raczej człapaniem i w dodatku z tą szybką kombinacją a raczej jednostrzelaniem marnie widze włoadara na tle zdysyplinowanego,dobrze poruszającego,szybkiego,bijącego paroma ciosami w jednej akcij Drozda...

No ale po Włodarczyku można się spodziewać że jutro w gazecie pojawi się artykuł że ma trzecie dziecko z trzecią kobietą i na drugie ma Holly ale nie można przewidzieć z czym wejdzie do ringu...Z nim to jak z pogodą różnie bywa...
 Autor komentarza: Keraj
Data: 14-04-2015 15:33:14 
Dla mnie Diablo wygra wystarczy ze uruchomi lewy prosty... jak Drozd dostanie kilkadziesiąt to taki szybki tez juz na nogach nie bedzie
 Autor komentarza: Ymy
Data: 14-04-2015 16:06:36 
To przykre jak niektórzy się wypowiadają o Diablo. Czy wy myślicie, że bokser to tylko bokser i jego jedynym zadaniem jest wyjść do ringu, dać komuś po mordzie i zejść z ringu? Chłop ma własne życie, ciężka sytuacja i bardzo skomplikowana przed pierwszą walka niestety go nie ominęła. Ciekaw jestem jakie wy macie zmartwienia siedząc i pisząc takie bzdury? :) Diablo w odróżnieniu od Kołodzieja lub innych przygotowanych na polskie gale zawodników to jest gość. Jak oglądam jego walki to czuję pewnego rodzaju klasę, taka jaka emanuje gdy ogląda się najlepszych. Nie bez przyczyny był mistrzem. Uważam również, że skupiając się teraz na walce z odpowiednim nastawieniem psychicznym jest w stanie znokautować drozda. Takiego tura jak Czakijev dał radę, więc dlaczego jedna z jego bomb miałaby nie położyć kolejnego ruska? Pozdrawiam
 Autor komentarza: Woolite
Data: 14-04-2015 16:17:23 
Jeszcze do tematu, IMO Drozd koksi. Jak to ktoś już napisał na tym forum: walczy w cruiser, umięśniony jak ciężki a na nogach lata jak półciężki.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 14-04-2015 16:32:58 
WooliteData: 14-04-2015 16:17:23
Jeszcze do tematu, IMO Drozd koksi. Jak to ktoś już napisał na tym forum: walczy w cruiser, umięśniony jak ciężki a na nogach lata jak półciężki.

Ależ oczywiście, że Drozd koksi, dziwne gdyby tego nie robił. Brak testów olimpijskich to jawne zezwolenie na koks, a i je może da się jakoś obejść, ale w takim stadium wtajemniczenia nie jestem. Niestety boks to brudny sport i często jakość przygotowania fizycznego zależy od tego, kto ma bardziej obrotnego "dietetyka". Z resztą przykłady osób jawnie koksujących w wadze cruiser można znaleźć i naszym podwórku (no powiedzmy: polsko-niemieckim;-)).
 Autor komentarza: Ygnac
Data: 14-04-2015 16:33:29 
@Ymy,

Jaka to przyjemność przeczytać wypowiedź kogoś normalnego, piszącego dobrą polszczyzną.
Jaka to różnica w porównaniu z debilami, dla których każdy, kto przegra walkę to "bum" albo "kelner". Którzy nieudolnie sklecając słowa w pełne błędów i żenujących nieporadności zdania, dowodzą swej głupoty, ignorancji i fizycznych wad mózgowia. Którzy gówno wiedzą o boksie, nigdy nie dostali bomby prosto w nos, którym nigdy nie odebrało powietrza po ciosie w splot słoneczny... którzy pewnie nigdy w ogóle nie robili żadnych ćwiczeń fizycznych... zasrani sportowcy zza klawiatury, internetowi napinacze o poziomie 14-latka z latynoskiego getta.

Trzymaj się, Ymy.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 14-04-2015 16:40:12 
O, widzę, że nasz forumowy twardziel-moralizator nadal w formie, przez kilka lat ani słowa o boksie, tylko atak na innych użytkowników. Ależ to forum byłoby ciekawe, gdyby gościły na nim wyłącznie osoby, będące wzorami cnót wszelakich, jak Ty drogi Ignacy.
 Autor komentarza: CELko
Data: 14-04-2015 17:41:48 
Znowu tutaj GROiLLORT prowokuje użytkoników proszę o interwencje moderatora i kasacje jego wszystkich kont!


Co do rewanżu Krzysiek chyba już nie da rady się podnieść po ostatnim laniu, z zawodnikami którzy mają prace nóg na poziomie(lub blisko niego) Cunninghama zawsze miał problemy.Dodatkowo starcie nie u siebie więc ,,szansy sędziom" nie będzie mógł dać.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 14-04-2015 18:00:35 
Nie dość, że rasista i merytoryczne zero, to jeszcze skarżypyta. Wstyd!
 Autor komentarza: MarkS
Data: 14-04-2015 19:29:18 
Ymy - tak właśnie na tym forum w części oczywiście są osoby nieskazitelne moralnie i mające wszystko idealnie poukładane w życiu. Tak może być jeśli ma się np. 14 lat i rodziców którzy roztaczają nad dziecięciem parasol ochronny. Jeżeli ktoś jest naprawdę dorosły to nie raz i nie dwa musiał w życiu podejmować trudne, nieraz dwuznaczne moralnie decyzje. Jeśli nie przyznaje się przed samym sobą do tego to jest idiotą i nie ma prawa oceniać innych. Tacy jednak właśnie osobnicy wydają ta autorytatywne osądy na temat innych nie zastanawiając się często nad własnym postępowaniem.
 Autor komentarza: otke
Data: 15-04-2015 09:54:37 
MarkS, dobrze ujęte
a wracając do meritum, to jest najgorszy możliwy przeciwnik dla Krzyśka.. wolałbym żeby walczył z Lebiediewem czy z Huckiem.
 Autor komentarza: Kasandr
Data: 15-04-2015 23:14:46 
U mnie po wygranej z Czakijewem Krzysiu ma ,,wieczny odpust,, i złego słowa na niego nie napiszę.
Drozd wygląda w ostatnich walkach podejrzanie dobrze i mam wątpliwości co do jego ,,czystości,,.
Jedyna szansa Krzyśka to presja, którą musi stale wywierać.Walcząc tak jak w pierwszej walce nie ma szans.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.