Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-08

 


MAIRIS BRIEDIS ZAWODNIKIEM MAIN EVENTS

Pamiętacie Mairisa Briedisa (14-0, 11 KO)? Łotysz znany z występów w turniejach Bigger's Better Boxing niespełna pięć lat temu był przymierzany do podpisania kontraktu z grupą Andrzeja Wasilewskiego. Obdarzony mocnym uderzeniem 30-latek po serii występów na Łotwie, w Niemczech czy choćby Grecji, bez współpracy z żadnym wpływowym promotorem, nareszcie dostanie swoją szansę.


ROACH KRYTYKUJE MAYWEATHERA ZA PRZEMOC DOMOWĄ

Freddie Roach robi wszystko, by trafić do głowy Floyda Mayweathera (47-0, 26 KO) i wyprowadzić go z równowagi. Tym razem trener Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO) skrytykował króla P4P i PPV za kryminalną przeszłość. - To zły człowiek. Uświadamiam to Manny'emu. To będzie walka dobra ze złem - mówi Roach w rozmowie z USA Today.SZEREMETA I JACKIEWICZ PEWNI SWEGO NA KONFERENCJI

Bardzo ciekawie zapowiada się przyszłotygodniowa gala w Legionowie. Emocji na pewno nie zabraknie w starciu młodości z rutyną, czyli w spotkaniu Kamila Szeremety (9-0, 1 KO) z Rafałem Jackiewiczem (46-12-2, 21 KO). Znani z niechęci do siebie panowie spotkali się dziś w Warszawie podczas konferencji prasowej promującej tę imprezę.

KOLEJNY MATERIAŁ Z TRENINGÓW SZPILKI W HOUSTON (WIDEO)

Artur Szpilka (17-1, 12 KO) od ponad tygodnia przebywa w Houston, gdzie rozpoczął treningi w gymie Plex ze znanym szkoleniowcem Ronnie Shieldsem. To jednak nie wszystko. Polskiego pięściarza czekają również mocne przygotowania fizyczne i kondycyjne, nad którymi czuwa Danny Arnold. "Szpila" szlifuje formę przed zaplanowanym na 24 kwietnia pojedynkiem z Ty'em Cobbem (18-6, 10 KO).


CZAGAJEW Z SĄDOWYM ZAKAZEM. MUSI DAĆ REWANŻ OQUENDO

Wszystko wskazuje na to, że Rusłan Czagajew (33-2-1, 20 KO) będzie musiał dać Fresowi Oquendo (37-8, 24 KO) rewanż, jeżeli nie chce utracić regularnego pasa WBA w wadze ciężkiej. We wtorek sąd okręgowy w Nowym Jorku zdecydował o tymczasowym zakazie dla promującej go grupy Terek Box Event, na mocy którego nie może ona organizować zawodnikowi z Uzbekistanu walk w obronie tytułu z żadnym innym pięściarzem niż Oquendo.


BRAEKHUS ZAWODNICZKĄ K2 PROMOTIONS

Mistrzynii WBA/WBC/IBF/WBO kategorii półśredniej Cecilla Braekhus (27-0, 7 KO) podpisała kontrakt z należącą do braci Kliczko grupy K2 Promotions. Urodzona w Kolumbii, a wychowana w Norwegii pięściarka tym samym zakończyła współpracę ze swoim wcześniejszym pracodawcą, czyli stajnią Sauerland Event.KAMIL SZEREMETA O WALCE Z JACKIEWICZEM

W Legionowie za dziesięć dni będzie bardzo ciekawie, a to gwarantuje między innymi starcie Kamila Szeremety (9-0, 1 KO) z Rafałem Jackiewiczem (46-12-2, 21 KO). Pięściarz z Białegostoku jest przekonany, że upora się z dużo bardziej doświadczonym rywalem, a to między innymi dzięki udanym przygotowaniom za oceanem z takimi gwiazdami jak choćby Daniel Jacobs. Dziś mieliśmy okazję chwilę porozmawiać z Kamilem przy okazji konferencji prasowej promującej to wydarzenie. Zapraszamy!


TRENER PARKERA: KLICZKO BARDZO GO CHWALI

Trener Kevin Barry jest pod dużym wrażeniem tego, jak w sparingach z Władimirem Kliczką (63-3, 53 KO) prezentuje się jego młody podopieczny Joseph Parker (13-0, 11 KO). Szkoleniowiec zapewnia, że 23-latek jest najlepszym spośród wszystkich ośmiu sparingpartnerów Ukraińca.


ANDRZEJ SOŁDRA PRZED STARTEM W LEGIONOWIE

Andrzej Sołdra (11-1-1, 5 KO) dzięki wygranej nad Dawidem Kosteckim stał się z miejsca jednym z bardziej cenionych pięściarzy na naszym podwórku. Kolejny pojedynek stoczy w przyszłą sobotę w Legionowie. Posłuchajcie co miał do powiedzenia na dziesięć dni przed kolejnym startem.