Archiwum wiadomości z dnia: 2015-04-02

 


GARCIA: MÓJ STYL TO SKOPAĆ MU TYŁEK

Na kilkanaście dni przed pierwszym gongiem Danny Garcia (29-0, 17 KO) jest w pełnej gotowości do walki z Lamontem Petersonem (33-2-1, 17 KO). - Mówią, że styl robi walkę, a ja mówię, że mój styl to skopać mu tyłek! - grzmi czempion WBA Super i WBC w kategorii junior półśredniej.


STEVENSON I BIKA ZAPEWNIAJĄ O SWOIM SUKCESIE

- Zdaję sobie sprawę z tego, że mój rywal zrobi wszystko by odebrać mi pas, ale oczywiście jestem na to odpowiednio przygotowany - zapewniał na ostatniej konferencji prasowej przed sobotnią walką Adonis Stevenson (25-1, 21 KO), obrońca tytułu mistrza świata wagi półciężkiej według federacji WBC.


FONFARA-CHAVEZ O PAS WBC INTERNATIONAL

Pas WBC International w wadze półciężkiej będzie stawką walki pomiędzy Julio Cesarem Chavezem Jr. (48-1-1, 32 KO) a Andrzejem Fonfarą (26-3, 15 KO), która 18 kwietnia odbędzie się w kalifornijskim Carson - poinformował prezydent World Boxing Council, Mauricio Sulaiman.LITEWSKI TURNIEJ TAMULISA - KOWNO 2015

W trakcie Mistrzostw Europy Seniorów w Sofii, młodzieżowcy będą mieli swój sprawdzian na Litwie. VI Międzynarodowy Turniej im. "Ryszarda Tamulisa" - odbędzie się w Kownie (11-15.08.2015). To właśnie z patronem turnieju wygrał podczas finałowej walki Marian Kasprzyk, na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.