PRZEMYSŁAW RUNOWSKI: NASTAWIAM SIĘ NA CIĘŻKIE 10 RUND

Już w przyszły weekend podczas gali w Gliwicach do swojego pierwszego poważnego testu przystąpi Przemysław Runowski (8-0, 2 KO). Pięściarz pochodzący z Damnicy stoczy 10-rundowy pojedynek, którego stawką będzie młodzieżowe mistrzostwo świata federacji WBC w wersji Silver.

- Czuję jak mnie rozpiera energia. Już nie mogę się doczekać, kiedy wejdę w końcu między liny. Nareszcie miałem pełen cykl przygotowawczy, który trwał
łącznie czternaście tygodni. To były zarówno przygotowania kondycyjno-siłowe, jak i trening techniki. Mam nadzieję, że to wszystko zaowocuje w ringu - przyznał popularny "Kosiarz".

- Nastawiam się na ciężkie dziesięć rund, choć wiem, że ten pojedynek nie potrwa tak długo. Właśnie kończę ostatni etap, jakim są sparingi. Jeszcze dzisiaj jedna szóstka, w piątek czwórka i pozostaje tylko łapać świeżość oraz luz. Dziesiątego wychodzę do ringu i robię swoje - mówi pewny siebie Przemek.

Na dzień dzisiejszy nazwisko rywala pięściarza Sferis Konckout Promotions wciąż pozostaje jeszcze nieznane.

- Mogę powiedzieć, że przewija się sporo nazwisk. Co ciekawe żaden z tych zawodników nie ma ujemnego bilansu, z czego mogę się cieszyć. Liczę na to, że lada dzień wszystko się wyjaśni. Nie mogę się już doczekać - zakończył podopieczny Fiodora Łapina.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: rogal
Data: 01-04-2015 19:25:15 
Dajcie rewanż Abramence ze stajni Snary, do czasu kontuzji Abramenka miał Runowskiego w szkole boksu.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: rogal
Data: 01-04-2015 19:26:09 
Siedziałem metr od ringu, widziałem dokładnie.

Oczywiście nikt nie weźmie tego rewanżu, bo ryzyko ogromne a nagroda niewielka.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: rogal
Data: 01-04-2015 19:28:22 
Nie patrzcie na punktację do czasu przerwania walki, nie odzwierciedlała wydarzeń z ringu.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: Lukaszz
Data: 01-04-2015 21:27:05 
Niewiele ponad tydzień do gali, a nazwiska rywala brak. Podobnie z Piątkowską, najwidoczniej te tytuły WBC Youth i WBC Silver są tyle warte co paski do spodni.

Kostyra z Pinderą też to zauważyli w Puncherze, że mało ta gala będzie miała wspólnego z profesjonalizmem skoro jeszcze nie wiadomo z kim będą walczyć nasze asy o te pasy.

A najlepiej pocisnął Andrzej Kostyra o tym rywalu dla Szpilki "40-letni traktorzysta z Tekasasu" :)

Gala pana Babilońskiego 18 kwietnia w Legionowie, fightcard znany już na ok. 2 (?) miesiące przed imprezą. Gala Wojaków za 10 dni, nikt nic nie wie. Czeski film :)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.