MOJE TRZY GROSZE: O BIJATYCE SZPILKI Z WŁODARCZYKIEM SŁÓW KILKA

Nie wiem czy to był zabieg specjalny, by ta informacja wypłynęła tuż przed prima aprilis. Zapewniam jednak, że jest prawdziwa - Artur Szpilka (17-1, 12 KO) i Krzysztof Włodarczyk (49-3-1, 35 KO) mieli już swoją prywatną odsłonę przyszłej gali Polsat Boxing Night... podczas treningu.

MICHALCZEWSKI: SZPILCE WYCHODZI SŁOMA Z BUTÓW

Cały "sparing" odbył się 23 bądź 24 marca. O sprawie wiedziało trochę osób, w tym również ja, ale czekałem. I tak niektórzy zarzucają mi brak obiektywizmu, co uważam za śmieszne, dlatego liczyłem, że w końcu ktoś to napisze. I stało się - Kamil Wolnicki z Przeglądu Sportowego wyciągnął sprawę na światło dzienne. Zresztą nie pierwszy raz, przypomnijmy sobie sprawę dopingu Dawida Kosteckiego (o tym - przyznam, nie miałem pojęcia).

WŁODARCZYK: SZPILKA JEST ZAKOMPLEKSIONY

Artur czekał już na "Diablo" i po krótkiej wymianie zdań - według relacji jednego ze świadków, miał go "poczęstować" z główki. Skończyło się na krótkim spięciu i zszywanej wardze Włodarczyka. Chciałem nawet namówić Krzyśka na krótki komentarz "na gorąco", ale co chyba oczywiste, nie chciał o tym mówić. Zresztą pewnie kojarzycie wywiad na konkurencyjnym portalu, który szybko zniknął, a gdy już powrócił, była to wersja mocno skrócona. Teraz już wiecie o co chodziło.

SZPILKA: DIABLO NIECH SIĘ SKUPI NA WALCE Z DROZDEM

Tak po ludzku, szkoda mi byłego dwukrotnego mistrza świata. Młodszy zawodnik choćby z racji jego osiągnięć powinien okazać staremu wydze więcej szacunku. To mi pokazuje jeszcze coś. Artur bez wątpienia zaimponował mi ostatnio w ringu. Bo co by nie mówić o formie Tomka Adamka, jego wieku, to i tak nie spodziewałem się, że Szpilka może "Górala" tak fajnie wypunktować. Niestety, za postępami w ringu, Artur nie rozwinął się emocjonalnie. Nadal jest tym samym młodym chłopakiem, który robi głupie rzeczy. I dlatego moim skromnym zdaniem nigdy nie osiągnie choćby porównywalnych sukcesów do triumfów Włodarczyka, któremu nie okazał za grosz szacunku.

Artur, czasem powinno się odpuścić, bo gdy w końcu to zrozumiesz, może już być za późno, a Twoja ciekawa kariera może skończyć się stanowczo przedwcześnie...

Łukasz Furman, założyciel i redaktor naczelny BOKSER.ORG.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: otke
Data: 01-04-2015 09:51:16 
i słusznie, podpisuję się pod tym
 Autor komentarza: lubieznyzenon
Data: 01-04-2015 10:03:41 
Jakieś fajne KO by się przydało na Szpilce, miejmy nadzieję, że Haymon mu to wkrótce zapewni.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 01-04-2015 10:05:26 
A mnie się wydaje, że promotorzy mogą wykorzystać całe to zamieszanie do wypromowania starcia Włodarczyka ze Szpilką. Na naszym rynku byłaby to topowa walka. Tylko gdyby Artur przegrał, to byłby problem.
 Autor komentarza: ByWayOfKnockout
Data: 01-04-2015 10:30:16 
Kurde, skoro redaktor naczelny pozwala sobie na takie wywody moralizatorskie w kierunku Szpilki, to chyba mamy do czynienia z faktycznym wydarzeniem, a nie żartem. No ładnie.
 Autor komentarza: maniott
Data: 01-04-2015 10:32:50 
Oj tam oj tam . Takie sa reali medialne chcesz zarobić musisz być kontrowersyjny. Mam do Włodarczyka szacunek za pasy Mistrzowskie ale wiem także ze jest to drewno z siłą słonia i ta siła pozwoliła mu wygrać w Australii i raz w Rosji.
 Autor komentarza: Furmi
Data: 01-04-2015 10:34:43 
To nie ma nic wspólnego z dzisiejszym dniem. Szczerze mówiąc wahałem się, ale odpuściłem. Pewnie KW też napisał dopiero teraz, gdy Artur zdążył wylecieć z kraju. Sprawa jak najbardziej prawdziwa. Potwierdzałem dwa dni po u trzech osób...
 Autor komentarza: rtg981
Data: 01-04-2015 10:46:55 
Czyli jednak przemiana szpili grana tak trochę pod publiczkę. Jednak artur to dalej cham z pierdla. Krzysiu Zimoch już parę razy dobrze prawilnego scharakteryzował - BYDŁO.

Staram się nigdy nikomu nie ubliżać przy użyciu klawiatury ale dla takich zachowań w boksie nie ma miejsca.
 Autor komentarza: polishqciape
Data: 01-04-2015 10:52:50 
to już drugi raz zaczyna waląc z zaskoczenia z bani. Typowy frajer. PDW, HWDP, a pierwszy dzwoni na psiarnie. Dobrze, że niedługo wróci z podkulonym ogonem do kraju. Już po tym pierwszym treningu widać, że on więcej jak "prjawy, ljewy" nie za bardzo opanował. Na bumów to starczy, ale na czołówkę, to będzie to samo co z Jenningsem.
 Autor komentarza: ALiBudda
Data: 01-04-2015 10:53:50 
Jeżeli ten news nie jest żartem, to czy można prosić o informację, jaka była przyczyna tej awantury? Dlaczego Szpilka czaił się na Włodarczyka, skoro ten pamiętny, ocenzurowany wywiad gdzie Diablo pojechał po Szpilce, był już po całym zajściu? Co tam Arturka tak rozgniewało?
 Autor komentarza: MrAdam
Data: 01-04-2015 11:02:09 
Szpilka jest na poziomie parzydełkowca.
 Autor komentarza: gawulow
Data: 01-04-2015 11:06:31 
to nie prima aprilis? :D
 Autor komentarza: psychox
Data: 01-04-2015 11:07:31 
Gdzie mozna zobaczyc nieokrojona wersje wywiadu? Czytalem ze jest na jakims blogu o boksie ale nie moge znalezc - jakas podpowiedz? Dzieki.
 Autor komentarza: ShaneMosley150
Data: 01-04-2015 11:07:47 
pewnie ze prima aprillis :D wkrecaja was
 Autor komentarza: wojt
Data: 01-04-2015 11:15:51 
kiedy był ten wywiad? przed czy po szparingu?nie mam w sobie kofeiny zeby pomyśleć
Ze też po tej dyńce od szpilki włodar nie wsadził mu sierpa bez rękawic i szpila w kosmosie..
Krótkie spięcie 2
Krótkie spięcie 1 było szpilki z zimnochem
Jak to prawda nazwe szpilke Johny5
 Autor komentarza: maniekz
Data: 01-04-2015 11:15:55 
A gdy pisałem że Szpulka to CELEBRYTA i przedstawiciel PATOLOGII w czystej postaci to jego koledzy z maczetami się rzucali tutaj na forum.
---
Z Zimnochem poszło o to samo, bo Krzychu nie dał sobie na rzucić wieśniackiego stylu i stąd pochodziło do spinek.
---
Mam nadzieje że w USA ktoś mocno oklepie łysego dresa i zawrócą go na stałe do PL z zakazem wjazdu.
Wtedy będzie prosił o walki z polakami niczym wygłodniały szczeniak.
---
Przypominam że Szpulka w TV ciągle smarował Diablo mydłem, aby pokazać jaki on to nie jest fajny kolega, a tak naprawdę to fałszywa gnida, co sprzeda każdego jak będzie okazja zarobić.
---
Włodarczyk z tego co pamiętam to zawsze się zachowywał odpowiednio i dał kilka dramatycznych walk w polskim boksie jakich ciężko szukać u innych zawodników.
---
Szpulka o wojnie w ringu z jakimkolwiek zawodnikiem może zapomnieć, bo on będzie całą karierę uciekał przez ciężkim KO.
---
Dla przykładu, dres może się pochwalić walką z Davidem Saulsberrym, gdzie chłop w ciąży sadzał go na deski jak amatora.
 Autor komentarza: ShaneMosley150
Data: 01-04-2015 11:19:33 
up
wlodarczyk przynajmniej byl mistrzem, jakim byl takim byl ale szpilka mistrzem nigdy nie bedzie
 Autor komentarza: loobelak76
Data: 01-04-2015 11:27:17 
Niestety to nie PA!
Szacunek dla redakcji ze pomimo napięć na linii z konkurencja i oczywistej "chemii" z AW wytrzymała ciśnienie i nie wrzuciła info wcześniej. W środowisku o tym dość głośno było. Artur sie nie popisał i to nie pierwszy raz. Moim zdaniem z taka psychika nie osiągnie pewnego poziomu.
Ponownie muszę przyznać ze AW potrafi wykorzystać media do swoich celów. Info 1 kwietnia to PR mistrzostwo świata będzie szum, spekulacje, ciśnienie. SPONSOROM i włodarzom TV zawsze pozostanie możliwość powołania sie na to ze to prima aprilisowy news. Ci co wiedzieli i tak w tym siedzą i swoje wiedza. Reszta karmiona jest tym co im zostanie powiedziane.
Mistrzostwo świata czapki z głów Panie Andrzeju.
Jedno tylko pytanie do AW, czy warto promować człowieka o takich wartościach i stawiać za wzór młodzieży. Na to juz AW ma wpływ, ale kasa i media robią swoje i za to AW nie zyskuje w moich oczach, wypadkowa grupy o postaw Cygana i pozostałych PDW koszulki pasiaki i inne ..... Ciche przyzwolenie musiało być bo nie była to jednostkowa sytuacja.

Sam w ringu zobaczyłbym starcie obu Panów, Kciuki trzymałbym za Diabłów.
 Autor komentarza: shogunteam
Data: 01-04-2015 11:33:57 
haha juz robia podklad pod ich walke. moim zdaniem to tylko marketing wasyla. ja tego nie kupuje. pzdr
 Autor komentarza: Furmi
Data: 01-04-2015 11:38:17 
No ale po to zostało to ogłoszone teraz, żebyś właśnie tego nie kupił... Widać cel został osiągnięty. Choć niewątpliwie to doda popularności ewentualnej walce.
 Autor komentarza: DandD
Data: 01-04-2015 11:48:22 
Furman ma racje i nie jest to żart , a pierwsze wzmianki pojawiły się dobre 5 dni temu na mniej znanych forach , które pewnie niewielu z Was zna ,ale naczelny zna na pewno.
Inna sprawa , że informacja wyszła w PS a nie na Rp.pl dlatego dziwię się , że czepiacie się AW o date publikacji .
Furmi a Ty jesteś nieobiektywny i nic z tym już chyba nie zrobisz . Albo inaczej jesteś tak samo obiektywny jak AW :)
Jak już jesteś pod tematem to może wyrazisz opinie czy podobają ci się zmiany na portalu , które przeprowadził moderator ?
 Autor komentarza: Shawn6
Data: 01-04-2015 11:55:25 
Furman jest mega nieobiektywny. Specjalnie wali newsa by napisać, że Szpilka nic nie osiągnie bo pobił się z Diablo. Litości. Rozumowanie gimbazy.
 Autor komentarza: xionc
Data: 01-04-2015 11:55:48 
aeocochodziii...
 Autor komentarza: rafaljanek
Data: 01-04-2015 12:08:46 
NIGDY nigdy nie przepadalem za myczkiem. Głownie chodzilo mi o jego spiecie z Zimnochem a pozniej jego zalosne na pozomie wypowiedzi wyzwiska. Ostatnimi czasy troche jednak sie uspokoil, ciekawe wywiady w puncherze, podglądałem jego profil na fb no wydawałoby sie że chlopaczyna wyrósł troche uspokoil sie.. Z dniem dzisiejszym trace do niego jakikolwiek szacunek. Burak burak burak, jest mi wstyd , ze ten pajac reprezentuje moja ojczyzne za granicami. Burak !

PS. jesli jest to zart na 1 kwietnia- to jest on bardo niesmaczny
 Autor komentarza: Maro
Data: 01-04-2015 12:19:10 
Lewis "bił się" z wieloma ludźmi nie w ringu, a przed kamerami i był królem wagi ciężkiej. Zluzujcie, potrzeba trochę wariatów w ciężkiej. A bez powodu też się nie popsztykali pewnie ;p
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 01-04-2015 12:19:43 
Jakiś wkręt. Dlaczego Diablo nie zgłosił sprawy, wyciągnąłby kasiorę.
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 01-04-2015 12:25:09 
Ten artykuł i święte oburzenie w komentarzach pod nim, są świetnym przykładem, jak łatwo jest manipulować "masami".

Bójka (o ile rzeczywiście sprowokował ją Artur, bo z tego co widzę to na razie plotki oparte na plotkach) rzeczywiście Szpilce chwały nie przynosi, ale:

1. było już w historii wielu bokserów, którzy nie byli świętymi poza ringiem (chociażby A. Gołota), a jakoś forumowi strażnicy moralności nie odsądzali ich z tego powodu od czci i wiary,
2. fakt, że Artur zachowuje się czasem infantylnie poza ringiem, nie ma nic do tego, że nie będzie w stanie osiągnąć sukcesu sportowego, takie wnioskowanie nie przystoi Redaktorowi Naczelnemu poważnego portalu bokserskiego. Zachowując proporcje jeżeli chodzi o umiejętności i (potencjalne) osiągnięcia - Bowe i Tyson też nie powinni niczego osiągnąć, tak?
 Autor komentarza: wojt
Data: 01-04-2015 12:33:38 
Co było najpierw ta bójka czy ten wywiad?
 Autor komentarza: GROiLLORT
Data: 01-04-2015 12:35:10 
Wywiad.
 Autor komentarza: coolpix
Data: 01-04-2015 12:40:00 
maniek dobrze,że szpilka coś wywinął bo w twojej chałupie ze starych sztachet już śmierdziało starymi pomyjami których nie mogłeś nigdzie wylać bo o szpilce było cicho.
 Autor komentarza: SWJarek
Data: 01-04-2015 12:59:42 
tak sie własnie kończy uprawianie boksu, bo to bardzo zły sport i wzbudza agresję. Ciekawe kto padnie kolejny ofiarą tych brutali.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 01-04-2015 12:59:46 
Bzdura. Szpilka przed wylotem do USA atakuje z baśki Diablo. A Diablo go nie lubi.
Starczy, że Diablo zgłasza problem gdzie trzeba, dodaje coś jeszcze od siebie, że Szpilka mu groził i Szpilka jako kryminalista nigdzie nie leci.

Autor komentarza: TROLLiORG
Data: 01-04-2015 12:25:09
Ten artykuł i święte oburzenie w komentarzach pod nim, są świetnym przykładem, jak łatwo jest manipulować "masami".

Dokładnie tak. Oburzać się nie ma o co, tylko dziwić głupocie (o ile to prawda).
 Autor komentarza: Spartacus
Data: 01-04-2015 13:03:43 
Jeżeli Artur nie zmądrzeje, to jego wyprawa do Ameryki może zakończyć się dla niego brutalnie. Tam nie będą się z nim cackać, odstrzelą ten głupi łeb i zakończą się jego wojaże. Porównywanie go do Tysona, tudzież Lewisa, to nieporozumienie. Oni bronili się umiejętnościami. Jednak i ich niesportowe zachowania zasługują na potępienie. To jest sport(już samo to stwierdzenie jest kłamstwem, bo wiemy, że niestety już nie jest to głownie sport), zawodnicy, którzy tego nie rozumieją, powinni być bezwzględnie eliminowani. Myślę, że gdyby była w tym przypadku nieuchronność kary, to taki Lewis by nie zaryzykował kariery. Dla mnie najważniejsze jest to co w ringu, to co poza nim, te wszystkie buractwa są dla mnie bez znaczenia. Jest to zarezerwowane dla gawiedzi szukających sensacji.
 Autor komentarza: Frog
Data: 01-04-2015 13:30:02 
Nadal nie jestem pewien, czy to nie Prima Aprilis...

Ale jeżeli tak, to proszę powiedzcie mi, dlaczego bokser atakuje poza ringiem waląc z główki? Najpierw Zimnoch, teraz Włodarczyk? Czy on nie wie, że głowa służy przede wszystkim do myślenia?

Chociaż... w sumie on może tego nie wiedzieć.
 Autor komentarza: DandD
Data: 01-04-2015 13:33:04 
Frog
To nie jest żart , żartem jest to ,że ta sytuacja może mieć wpływ na karierę Szpilki .
Artur nie panuje nad psychika , taki Tooney to by go na samych konferencjach psychicznie zmaltretował .
Talent bokserski jest , chłodnej głowy jak nie było tak nie ma więc o sukcesy z czołówką może być trudno .
 Autor komentarza: Dominic
Data: 01-04-2015 14:18:00 
Tiaa a w międzyczasie pijany Łapin wpadł i widząc zaistniałą sytuacje,chciał załagodzić spór,szarpiąc się i nie mogąc ich rozdzielić w końcu znokautował obydwu i wygrał życie, bo Wasyl już negocjuje kontrakt z włodarzami KSW dla trenera na przyszłe starty cdn. :D
 Autor komentarza: matd
Data: 01-04-2015 14:19:20 
U szpilki w glowie wszystko jest po staremu,tego nie wyleczy.Kibicuje mu i zycze dobrze,ale on zawsze bedzie mial to swoje w glowie,i tego niczym nie wypedzi.Nigdy sie nie lubili,a teraz gdy szpilka zerwal z fiodorem i wynosi sie za ocean,nic nie stalo na przeszkodzie zeby pomyje sie wylaly.
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 01-04-2015 14:21:37 
https://www.youtube.com/watch?v=fYc_flHgyvc

Spójrzcie Ty Cobb wygląda jak grubsza wersja Szpilki
 Autor komentarza: Ernesto
Data: 01-04-2015 14:22:25 
Ma propsy u mnie za Frontline na wejście.
 Autor komentarza: Krzych
Data: 01-04-2015 14:38:09 
Trzeba poczekać z wiarą w prawdziwość tej sytuacji ze względu na dzisiejszą datę:)
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 01-04-2015 14:39:54 
DRODZY KOMENTUJĄCY - można was okręcić wokół palca bez najmniejszego problemu.

Nic nie wiecie, żadnych informacji. Tylko sytuacja, która "być może się zdarzyła". Ale wydajecie sądy takie, jakie na końcu artykułu. Redaktor wyciągnąłby odwrotne wnioski to inaczej byście mówili, w zależności co by wam podano na tacy.
Ponieważ ja nie łykam tabloidów, zawsze podchodzę do takich publikacji sceptycznie. Bo po pierwsze - nie wiadomo czy tak było. Po drugie - nie wiadomo jaki miało przebieg. I po czwarte - jeśli się wydarzyło, to nie wiem o co poszło. Co powiedział Szpilce Włodarczyk, może zasłużył na piąchę? Krzysiek święty nie jest, z tego co obserwujemy jest bardzo prawdopodobne, że mógł sobie zasłużyć. Nie wiem. Ale jesteśmy facetami, czasami spięcia się zdarzają, więc nie sądźmy wydarzenia z pozycji sflaczałych niedojd. I nie dajmy sobą manipulować bo wy dajecie się bardzo łatwo.
 Autor komentarza: Matys90
Data: 01-04-2015 14:45:26 
@Cooperek, walka z wiatrakami.
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 01-04-2015 15:14:00 
Autor komentarza: Cooperek
"Ponieważ ja nie łykam tabloidów ..."
- Informacje, rozumiem, masz zawsze z pierwszej ręki?
Autor komentarza: Cooperek
"Bo po pierwsze - nie wiadomo czy tak było."
- Raczej było niż nie było. Bez należytego sprawdzenia to można napisać, że Szpilka sobie kupił rower górski, albo dobrze bawił się na wczasach.
Autor komentarza: Cooperek
"I po czwarte - jeśli się wydarzyło, to nie wiem o co poszło. Co powiedział Szpilce Włodarczyk, może zasłużył na piąchę?"
A jakie to ma znaczenie o co poszło? Co takiego można komuś powiedzieć, żeby dostać za to cios z głowy?
Pewnie tak jak Zimnoch. "Coś" powiedział. Nawet Szpilka po zajściu nie wiedział co.
Dla mnie nie ma takich słów za które bym kogoś uderzył. Właściwą reakcją na napaść słowną jest odejście z miejsca zdarzenia. Jeżeli Włodarczyk go nie przytrzymywał tak właśnie powinien uczynić Szpilka. Nawet nie ma pewności, że Włodarczyk go prowokował.
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 01-04-2015 15:35:02 
hehe ale się znalazł gang przciwko Szpile heheh. Nie widzicie, że to Włodarczyk jest tym większym
zazdrosnym pajacem? Jeśli sytuacja miała w ogóle miejsce to sadze ze nie dostał za darmo.
A oddac nie dal rady bo sie rozkreca dopiero po 21 minutach, czyli jak byl na niby szyciu.
Furmi oczywiscie mega nieobiektywny co dal juz kilka razy po sobie poznac.
Co do Szpilki i Włodarczyka. Włodarczyk zawsze mówiący o wartościach, o ich braku u Szpilki sam wali żone w rogi na okrągło, żona sie dowiedziała i go chciała zostawić to chciał się bidny otruć, to jest mistrz z mocna psychą której brak zarzucacie szpilce? Powiecie że to prywatne zycie wlodarczyka ok ale teraz w kazdym wywiadzie opowiada jaka to matka jego drugiego dziecka jest zla.
A Szpilka kryminalista bo siedział... tyle że chodził na bijatyki, ale to jego PRYWATNE życie przecież heh nie bił ludzi na ulicy, a bił się z takimi samymi jak on którzy tego pragneli heh Siedziec poszedl za rozboj, bo jeden z takich "kolegów" sie poskarzyl ze dostal w pape i ot cały zły Szpilka. Może dzieciak, może czesto z gorącą głową i wczesniej zrobi i powie niż pomyśli
ale to nei powód aby na niego naskakiwać i mówić odrazu ze nic nie osiagnie, bo bokserem jest conajmnij dobrym, a z nowym trenrem będzie dobry+
Kryminalistą to jest Kostecki, recydywa i zero wniosków. Tylko patrzec jak po koks aferze znowu pojdzie na wakacje.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 01-04-2015 15:39:12 
Bylem kibicem Szpilki, ale niestety kilka jego zachowan sprawilo, ze nie mam ochoty sie identyfikowac w zaden sposob z tego typu czlowiekiem, dlatego wielka radoscia byl lomot jaki spucil mu Jennings i czekam na kolejne. Nie znam dokladnie przebiegu zajscia pomiedzy Wlodarem a Grypserem, acz Grypser kilkukrotnie juz udowadnial, ze jest kiepskim czlowiekiem. Co by nie mowic o Wlodarze jest wojownikiem co pokazal w kilku swoich - paradoksalnie - slabszych walkach, natomiast Myczek poki co niczego nie pokazal pokonujac starego Adamka
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 01-04-2015 15:40:22 
Autor komentarza: Grzelak

A jakie to ma znaczenie o co poszło? Co takiego można komuś powiedzieć, żeby dostać za to cios z głowy?
Pewnie tak jak Zimnoch. "Coś" powiedział. Nawet Szpilka po zajściu nie wiedział co.
Dla mnie nie ma takich słów za które bym kogoś uderzył. Właściwą reakcją na napaść słowną jest odejście z miejsca zdarzenia. Jeżeli Włodarczyk go nie przytrzymywał tak właśnie powinien uczynić Szpilka. Nawet nie ma pewności, że Włodarczyk go prowokował.

boże to ty musisz być straszną ciapą...
ktoś do Ciebie powie że jesteś piż*****ą ćwokiem i inne najgorsze a ty co zrobisz?
"rzepraszam ale ja nie bede śłuchał bo nieładnie do mnie mówisz i ide sobie..." Really?
TO jest młody charakterny chłopak, w którym buzuje testosteron a Włodar swje za uszami tez ma
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 01-04-2015 15:44:11 
http://eurosport.onet.pl/boks/krzysztof-wlodarczyk-artur-szpilka-leczy-kompleksy-na-facebooku/lf1dgf

W rozmowie z Polsatsport.pl Krzysztof Włodarczyk odniósł się do całej tej sytuacji. - Ci, co byli, wiedzą jak było. Całą resztę mam gdzieś. Jedynie mogę powiedzieć, że wówczas jedną rękę trzymałem na klamce, w drugiej miałem torbę - powiedział były mistrz świata federacji WBC.

heheh a nogi w powietrzu zlozone w siad po turecku :P
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 01-04-2015 15:51:16 
i jeszcze moj grosz do tego mowicie krzys mistrz szpilka nic nie osiagnal
ale warto zwrocic uwage ze krzys dopiero w 37 walce mial kogos znanego na rozkladzie i broniac pas 8 lat zdaje sie tez przeplatanie mial tych rywali tylko fragomeni kilka razy i palacios
 Autor komentarza: loobelak76
Data: 01-04-2015 16:40:18 
Maniek1986
Daj troche na luz. Cisnienia nie trzymasz jak Twój idol? ;)
 Autor komentarza: Grzelak
Data: 01-04-2015 17:23:27 
Maniek, to wszystko zależy. Można powiedzieć, że Szpilka i Diablo to koledzy z pracy. Jakby mi kolega w pracy powiedział coś takiego jak piszesz (na mnie albo nawet na moją matkę) to na pewno bym go nie uderzył. Jakby byli świadkowie to do sądu bym go nie podał, ale w pracy bym to zgłosił. A gdyby to powiedział ktoś obcy to nawet bym się nie przejął. Gdyby to był znajomy to by przestał być znajomym.
Ale nie róbmy tematów osobistych, bo to podchodzi pod trolling, najczęściej trolle dużo piszą o sobie.
Wracając do tematu. Szpilka zrobił głupio. Bez względu na to co mu powiedział Diablo, jeżeli prawdą jest to co piszą to Diablo mógł mu w prosty sposób zablokować wyjazd do Stanów. I co, opłacało by się to Szpilce?
 Autor komentarza: Stuca02
Data: 01-04-2015 18:42:21 
Przecież ten prosty w obyciu jak i w swojej osobie Szpilka.Nawet nie jest wart tych komentarzy...Jaki z Niego bokser ha ha.Jedyne co posiada to zadatki na gwiazdę ,ale i nią nigdy nie będzie...
 Autor komentarza: rogal
Data: 01-04-2015 19:52:13 
Popieram Cię Łukasz 100%, napisałem co o tym myślę pod newsem o Tigerze.

Pozdrawiam
 Autor komentarza: trucker
Data: 01-04-2015 20:08:32 
Szpila i tak ze wszystkich na koncu bedzie sie smiał....Poprostu Szpila jest twarzą medialną...Teraz jest w USA i choc prawdopodobnie wielkich sukcesów nie osiągnie(choć wszystko oczywiście mozliwe) to po pieciu latach zarobi w USA fortune i jak wróci do Polski i zamienie dolary na złotówki to bedzie ustawiony na całe życie...A wszystko to ze jest bardzo medialny...Kontrowersje sie jego trzymają...i łatwo sie sprzedaje...Szkoda ze takie zachowania mają miejsce...zgadzam sie z redaktorem ze Szpilka powinien miec szacunek do Diablo a jezeli go nie lubi to odwrócić głowe w drugą strone i tyle a nie kozaczyc....Nich mu sie wiedzie jak najlepiej w USA i mam nadzieje ze dostarczy emocje które dotrą tez do Polski...
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 01-04-2015 21:36:02 
Szkoda że tacy ludzie jak Szpilka zarabiają grube pieniądze,Niech podziekuję między innymi Wasilewskiemu że po wyjścia z wiezienia umuożliwił mu kontynouowanie Kariery bo inczej pewnie by się bujał z Kibolami z Nożami i z powrotem by trafił za karty a tak Po paru latach przegrał z Jennigssem , wygrał z Adamkiem który dawno był już po prime i lansując się medialnie na portlach społecznościowych stara sie być medialny.
a Bójki z zawodnikiem utytułowanym jak Diablo obaj mieli tego samego trenera to żenada z strony łysego kolejna porażka pewnie nic go nie nauczy.

Dziwie się ze Wasilewski promuje takich zawodników jak recydywista sutener Kostecki , Szpilka narazie przynosi mu kase wiec go chwali jak poniesie kolejną porażke z kimś z czołówki to kto wie czy nie rozwiąże znim kontrakt jak Z Kołodziejem
 Autor komentarza: Maniek1986
Data: 01-04-2015 21:37:34 
Autor komentarza: Grzelak
Data: 01-04-2015 17:23:27
Maniek, to wszystko zależy. Można powiedzieć, że Szpilka i Diablo to koledzy z pracy. Jakby mi kolega w pracy powiedział coś takiego jak piszesz (na mnie albo nawet na moją matkę) to na pewno bym go nie uderzył. Jakby byli świadkowie to do sądu bym go nie podał, ale w pracy bym to zgłosił. A gdyby to powiedział ktoś obcy to nawet bym się nie przejął. Gdyby to był znajomy to by przestał być znajomym.

no i widzisz, i tu widac kto ma odpowiednią ilośc testosteronu a kto estrogenu:)
99% bokserów to niewykrztałceni prostacy czy tez prosci ludzie jak adamek, szpilka, tyson michalczewski czy wlodarczyk ktorzy elokwencja nie grzesza, aczkolwiek wkur^^^ mnie na maxa taki darus ktory jest prosty jak obsługa cepa a stara sie byc doktorem habilitowanym i wyznacznikiem porzadnosci ludzkich zachowan.
 Autor komentarza: andrew812
Data: 01-04-2015 23:31:22 
i tak wyjdzie ze to prima aprilis
 Autor komentarza: Petrus
Data: 02-04-2015 12:18:49 
http://sport.wp.pl/kat,1878,title,Diablo-skomentowal-bojke-ze-Szpilka-Chamstwo-i-prostactwo,wid,17414190,wiadomosc.html
 Autor komentarza: omus79
Data: 02-04-2015 23:58:45 
też podpisuję się pod tym. pozdr
 Autor komentarza: Frog
Data: 03-04-2015 20:25:39 
Nadal nikt mi nie odpowiedział.

Dlaczego bokser zawodowy, jakim jest Szpilka, atakuje wszystkich GŁOWĄ? (Włodarczyk, Zimnoch). To jakiś rytuał czy jak?
 Autor komentarza: gerlach
Data: 03-04-2015 22:51:12 
@Frog, jest to typowy "kozacki" atak w miescie, na ulicy
 Autor komentarza: gerlach
Data: 03-04-2015 23:03:48 
@Vitalij71,

W pelni sie z toba zgadzam, kryminalisci przesiadujacy za pieniadze podatnikow w "ogrodkach wczasowych", ktorzy potem wychodza z wiezien i przekonuja z powaga godna klaunow w mediach, ze ludzmi honoru sa ci, ktorzy z nimi siedzieli, a ktorzy zwyczajnie okradaja ludzi, napadaja, wzglednie zabijaja to jest patologia. Niestety intensywnie i z zelem oraz wazelina wspierana przez pewne polskie medium. Zenada, ze ktos to promuje, zenada, ze ci ludzie jak Szpilka zarabiaja takie pieniadze, a ciezko pracujacy (i utrzymujacy tychze wiezniow z wlasnych podatkow) czasem z trudem wiaza koniec z koncem. Najlepsze, ze Szpilka nabija wszystkich w butelke, bo w ten sposob uderzajac Wlodarczyka piecze dwie pieczenie na jednym roznie : leczy swoje chore kompleksy i nabija zainteresowanie potencjalna walka. Znajac zycie Szpilka wydyma wszystkich w tym rozdaniu, acz dzien sadu nadchodzi nieuchronnie...
 Autor komentarza: gerlach
Data: 03-04-2015 23:10:41 
...zeby nikt nie poczul sie nadmiernie urazony, nie kazdy wiezien to degenerat i nikogo absolutnie nigdy nie przekreslam. Sa fajni ludzie, fajni bokserzy, zawodnicy mma, ktorzy wyszli na prosta i inspiruja ludzi swoja droga/walka, ale ten przypadek niestety nie rokuje na najblizsze lata. Przy czym powtorze sie jeszcze raz, jakos dziwnie w ringu go i jego mestwa nie widac (Jennings, Adamek)
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.