HBO ZAPOWIADA GODZINNY PROGRAM O WALCE MAYWEATHER-PACQUIAO

Telewizja HBO ogłosiła, że wyemituje godzinny program o majowym pojedynku stulecia pomiędzy Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO) a Floydem Mayweatherem Jr (47-0, 26 KO). Premiera będzie miała miejsce 18 kwietnia, zaraz po gali Matthysse-Prowodnikow.

Dokument "Mayweather/Pacquiao: At Last" nie będzią częścią cyklu "24/7", który HBO przygotowuje na największe walki, choć pracujący nad nim zespół będzie podobny. Tak jak w przypadku wspomnianej serii, scenariusz przygotował Aaron Cohen. Widzowie usłyszą też dobrze znany z "24/7" głos - narratorem będzie Liev Schreiber, aktor znany m.in. z "Krzyku" i "Raya Donovana".

- W programie widzowie zobaczą, jak doszło do tego wielkiego pojedynku, a także zajrzą za kulisy przygotowań Pacquiao do najważniejszej walki w jego życiu - mówi Rick Bernstein, producent wykonawczy HBO Sports.

Stacja zapowiedziała też, że pokaże jeszcze jeden, tym razem półgodzinny program poświęcony walce. Premiera będzie miała miejsce 26 kwietnia. Do tego przed zaplanowanym na 2 maja starciem wyemitowany zostanie krótki maraton z największymi walkami "Pacmana", który ruszy 17 kwietnia.

Telewizja Showtime, z którą kontraktem związany jest Mayweather, już w ubiegłym tygodniu ogłosiła, że przygotowuje czteroczęściowy program o niepokonanym Amerykaninie. Pierwszy odcinek 18 kwietnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.