Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-30

 BROOK POSTAWIŁ KHANOWI ULTIMATUM

Kell Brook (34-0, 23 KO) nie zamierza długo czekać na Amira Khana (30-3, 19 KO). Mistrz IBF w wadze półśredniej postawił swojemu rodakowi ultimatum - albo zgodzi się na wyczekiwaną przez całą Wielką Brytanię walkę w ciągu 48 godzin, albo on poszuka sobie innego rywala.
W LIPCU KOLEJNA WALKA DONAIRE'A

Nonito Donaire (34-3, 22 KO) udanie powrócił w sobotę na ring i już może zacząć myśleć o kolejnej walce. Promująca go grupa Top Rank zamierza ją zorganizować w lipcu w Makau. Rywal Filipińczyka nie jest jeszcze znany.

ZBIGNIEW RAUBO: JESTEM BEZRADNY W TAKICH SYTUACJACH

Zbigniew Raubo - selekcjoner naszej reprezentacji oraz główny trener drużyny Rafako Hussars Poland nie ukrywa swojego rozgoryczenia po spotkaniu z Azerbaijan Baku Fires. - To co stało się w walce Tomka Jabłońskiego pokazało mi, jak wielka jest moja bezradność. Jeden sędzia widział wszystko inaczej i praktycznie nic nie można z tym zrobić - stwierdził szkoleniowiec. Zapraszamy!TONY THOMPSON CZEKA NA WILDERA: NAJBARDZIEJ ZALEŻY MI NA TYTULE

- Chcę teraz walki z Wilderem - twierdzi Tony Thompson (40-5, 27 KO), który dzięki dwóm zwycięstwom nad Odlanierem Solisem powrócił do czołówki wagi ciężkiej. Amerykanin w przeszłości dwukrotnie nieudanie atakował Władimira Kliczkę, ale przegrywał przed czasem. Dlatego teraz zarzuca sieć na Deontay Wildera (33-0, 32 KO), championa federacji WBC wagi ciężkiej.FOTORELACJA: TURNIEJ BOMBARDIERÓW WYBRZEŻA

III Turniej Bombardierów Wybrzeża zgodnie z bogatym kalendarzem imprez boksu olimpijskiego zgromadził na sali w Gdyńskim Galeonie zawodników i zawodniczki nie tylko z trójmiasta. Zmagania zatrzymane w kadrze możemy obejrzeć na obszernej fotorelacji i tej profesjonalnej wręcz artystycznej i tej widzianej okiem kibica.