Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-29

 


SAKIO BIKA: SPRAWDZĘ SZCZĘKĘ STEVENSONA

Już w najbliższą sobotę Sakio Bika (32-6-3, 21 KO) z rozpędu stanie przed szansą odzyskania pasa federacji WBC, choć już nie w wadze super średniej, a trzy kilogramy wyżej, w półciężkiej. I choć mało kto stawia na niego w konfrontacji z panującym na tronie Adonisem Stevensoenm (25-1, 21 KO), to on zapowiada ostry test dla kanadyjskiego "Supermana".KELL BROOK ZNÓW PROWOKUJE KHANA

- To było naprawdę świetne uczucie, wyjść i pokazać się znów tym wszystkim moim kibicom - mówił szczęśliwy Kell Brook (34-0, 23 KO), który wczoraj późnym wieczorem po raz pierwszy obronił tytuł mistrza świata wagi półśredniej według federacji IBF, posyłając Jo Jo Dana (34-3, 18 KO) aż czterokrotnie na deski w cztery rundy.


MACIEJ SULĘCKI NA MIESIĄC PRZED WALKĄ W CHICAGO

Za cztery tygodnie Maciej Sulęcki (19-0, 4 KO) zadebiutuje na rynku amerykańskim podczas gali w Chicago. O przygotowaniach do tego starcia, wspólnych treningach z Pawłem Kłakiem oraz współpracy z nowym promotorem - o tym wszystkim porozmawialiśmy ze "Striczem" na miesiąc przed walką za wielką wodą. Zapraszamy!ROACH: PACQUIAO MA LEPSZE NOGI OD FLOYDA

Od kilku miesięcy Freddie Roach powtarza, że przewagą Manny'ego Pacquiao (57-5-2, 38 KO) nad Floydem Mayweatherem (47-0, 26 KO) jest praca nóg. - To może zadecydować w tej walce - mówi szkoleniowiec Filipińczyka. 2 maja w MGM Grand w Las Vegas przekonamy się, czy ma rację.


KHAN ODPOWIADA BROOKOWI: BĘDZIEMY WALCZYĆ, ALE NIE TERAZ

Amir Khan (30-3, 19 KO) radzi Kellowi Brookowi (34-0, 23 KO), aby uzbroił się w cierpliwość. Po sobotnim zwycięstwie "Special K" po raz kolejny rzucił swojemu rodakowi wyzwanie, ale ten nie ukrywa, że walka z mistrzem IBF w wadze półśredniej, wstępnie planowana już przez promotora Brooka na 13 czerwca, w tej chwili go nie interesuje.


CHARR-DUHAUPAS 10 KWIETNIA W MOSKWIE

Były pretendent do tytułu mistrza wagi ciężkiej Manuel Charr (27-2, 16 KO) wróci na ring 10 kwietnia w Moskwie. Niemiecki pięściarz zmierzy się prawdopodobnie z Francuzem Johannem Duhaupasem (31-2, 20 KO). Kontrakty mają zostać podpisane w poniedziałek.
ZWYCIĘSKA 'BRZYTWA' W POWROCIE

Donovan "Razor" Ruddock (39-5-1, 30 KO) kilka razy wznawiał treningi i myślał o tym, ale rezygnował na ostatniej prostej. W końcu dziś w nocy po czternastu latach od ostatniego występu powrócił między liny. I wrócił skutecznie.


RAVEN (część 2)

"Raven" to debiutancka powieść Leszka Dudka znanego z wieloletniej współpracy z portalem BOKSER.ORG. Opowiada fikcyjną historię pięściarza zawodowego Milana Kruka, który nieoczekiwanie staje przed wielką szansą i pchany problemami finansowymi decyduje się podjąć wyzwanie, nie wiedząc, jak wpłynie to na całe jego dotychczasowe życie. Zapraszamy do lektury!MAYWEATHER: CHCĘ, ŻEBY WALKA SPEŁNIŁA OCZEKIWANIA

Na walkę Mayweather-Pacquiao czeka cały bokserski świat, ale mało kto spodziewa się, że wygeneruje ona w ringu pokłady emocji proporcjonalne do ilości pieniędzy, jakie zarobią wszystkie zaangażowane w nią strony. "Money" przekonuje tymczasem, że zadba o to, aby majowa konfrontacja nie była tylko najbardziej dochodowym pojedynkiem w historii.


ALGIERI DLA KHANA NA KONIEC MAJA?

Amir Khan (30-3, 19 KO) drugi rok z rzędu bezskutecznie dobija się do mega walki z Floydem Mayweatherem i po raz drugi zostaje na lodzie. Nie śpieszy się mu jednak do konfrontacji ze swoim rodakiem - Kellem Brookiem, więc musi szukać innych, mniej atrakcyjnych finansowo rozwiązań.