Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-26

 
PAWEŁ KŁAK O WSPÓŁPRACY Z MAĆKIEM SULĘCKIM PRZED DEBIUTEM W USA

Jak wiadomo drogi Macieja Sulęckiego (19-0, 4 KO) i Andrzeja Gmitruka rozeszły się, ale w narożniku "Stricza" aż tak wielkich zmian nie będzie. Stanie w nim bowiem Paweł Kłak, asystent Gmitruka. To właśnie on będzie głównym szkoleniowcem Maćka podczas najbliższej walki, będącej jednocześnie debiutem Sulęckiego na amerykańskim ringu. O współpracy i najbliższych planach porozmawialiśmy z Kłakiem wczoraj - zapraszamy.

BERMANE STIVERNE MA WRÓCIĆ W LIPCU

Bermane Stiverne (24-2-1, 21 KO) powoli dochodzi do siebie po laniu z rąk Deontay Wildera i utracie tytułu mistrza świata federacji WBC wagi ciężkiej. Haitańczyk chce jednak szybko wrócić między liny i prawdopodobnie już w lipcu znów zobaczymy go w akcji.


HOPKINS: MAYWEATHER WYGRA PO KONTROWERSJACH

Niesamowity Bernard Hopkins (55-7-2, 32 KO) zrobił sobie dłuższą przerwę na regenerację po laniu od Kowaliowa, ale uważnie przygląda się bieżącym wydarzeniom ze świata boksu. 50-letni dawny dominator wagi średniej i dwukrotny mistrz kategorii półciężkiej wypowiedział się na temat pojedynku Floyd Mayweather (47-0, 26 KO) kontra Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO).