Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-20

 


WAŻENIE: DĄBROWSKI vs TALAREK

Pomimo słabego rekordu Robert Talarek (10-9-2, 5 KO) powinien jutro postawić Norbertowi Dąbrowskiemu (16-2, 6 KO) naprawdę zacięty opór. Dziś na ważeniu było jeszcze po przyjacielsku, a jak będzie jutro już w ringu w Brodnicy?SPARING: STARBAŁA vs OGŁOZA

Już jutro w Brodnicy kolejny pojedynek stoczy niepokonany Michał Starbała (11-0, 3 KO). W ramach przygotowań do tego występu sparował między innymi z Krzysztofem Ogłozą, a my teraz prezentujemy Wam fragmenty tego sparingu.SYROWATKA NIEZNACZNIE CIĘŻSZY OD LORY

Michał Syrowatka (11-0, 3 KO) i Felix Lora (18-13-5, 9 KO) zostali zważeni podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed jutrzejszą galą w Brodnicy, podczas której obaj pięściarze stoczą zakontraktowaną na dziesięć rund walkę o tytuł międzynarodowego mistrza Polski wagi półśredniej.


KAMIL ŁASZCZYK ZNÓW ZABOKSUJE W POLSCE?

Niedawno promotor Kamila Łaszczyka (19-0, 7 KO) przyznał, że jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wówczas popularny "Szczurek" mógłby stanąć do walki o mistrzostwo świata wagi piórkowej już pod koniec roku. Póki co jednak może zaboksować znów w Polsce.


ANDRZEJ WAWRZYK: CHCĘ WRÓCIĆ WALKĄ WIECZORU

Kilka dni temu minął dokładnie rok od ostatniego występu Andrzeja Wawrzyka (29-1, 15 KO). Gdy wydawało się, że krakowianin odbudowuje się po jedynej porażce w karierze, nieszczęśliwy wypadek samochodowy zatrzymał karierę byłego pretendenta do tytułu federacji WBA wagi ciężkiej. Ale "Guliwer" liczy, że kibice już wkrótce zobaczą go w akcji.

FONFARA vs CHAVEZ JR: OBAJ OBIECUJĄ WIELKIE EMOCJE

- Wcześniej oferowano nam kilka nazwisk i odmówiliśmy, ale gdy tylko powiedzieli nam o Chavezie, natychmiast powiedziałem "Zróbmy to" - relacjonuje Sam Colonna, trener Andrzeja Fonfary (26-3, 15 KO), który 18 kwietnia w hali StubHub Center w Carson skrzyżuje rękawice z Julio Cesarem Chavezem Jr (48-1-1, 32 KO).
WAŻENIE: SĘK vs MACHTEJENKO

Jewgienij Machtejenko (4-2, 3 KO) był dziś bojowo nastawiony przed jutrzejszym starciem z Dariuszem Sękiem (21-2-1, 7 KO). Zobaczcie obu podczas ceremonii ważenia. Polak wniósł na skalę 80,4 kg, zaś jego rywal o 100 gramów więcej.WAŻENIE: SYROWATKA vs LORA

Michał Syrowatka (11-0, 3 KO) zmierzy się jutro w głównej walce wieczoru w Brodnicy z zawsze groźnym Felixem Lorą (18-13-5, 9 KO). Dziś obaj panowie spotkali się podczas ważenia i bez problemu zeszli poniżej 64 kilogramów, jak umówili się wcześniej. Zobaczcie jak wyglądali dziś podczas tej ceremonii.


GARCIA: PO WALCE NIKT JUŻ NIE BĘDZIE MÓWIĆ O TYTUŁACH

Mistrz WBA i WBC w wadze junior półśredniej Danny Garcia (29-0, 17 KO) przystąpi 11 kwietnia do drugiej z rzędu walki, w której na szali nie położy żadnego tytułu. Naraża się tym wielu kibicom i dziennikarzom, ale zapewnia, że nikt nie będzie pamiętać o pasach po gongu kończącym pojedynek z Lamontem Petersonem (33-2-1, 17 KO).
IZU UGONOH BĘDZIE SPAROWAŁ Z WŁADIMIREM KLICZKO!

Przygotowujący się do osiemnastej obrony tytułu mistrza świata wagi ciężkiej Władimir Kliczko (63-3, 53 KO) poszukuje sparingpartnerów, którzy będą przypominać jego najbliższego rywala Bryanta Jenningsa (20-0, 11 KO). Dziś doszła do nas informacja, że "Doktor Stalowy Młot" skorzysta m.in. z pomocy Izuagbe Ugonoha (11-0, 9 KO) - czarnoskórego Polaka, który ostatnie dwie walki stoczył w Nowej Zelandii.