LEBIEDIEW vs KALENGA: CIEKAWA ROZPISKA GALI W MOSKWIE

Walka Denisa Lebiediewa (26-2, 20 KO) z Yourim Kayembre Kalengą (21-1, 14 KO) już sama w sobie jest ciekawa, ale 10 kwietnia w Moskwie będzie jeszcze ciekawiej.

Eduard Trojanowski (20-0, 17 KO), który nam dał się poznać demolując Maćka Zegana, odpuścił sobie nieustanne zbijanie kilogramów i stanie do starcia o wakujący pas organizacji IBO kategorii junior półśredniej, mierząc się z Aikiem Szachnazarianem (15-1, 6 KO).

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Rachim Czakijew (21-1, 16 KO) skrzyżuje rękawice ze swoim rodakiem, Walerym Brudowem (42-5, 28 KO). Rosjanin jest pierwszy w rankingu WBC i być może pod koniec roku po raz drugi przystąpi do walki o mistrzostwo świata - choć niekoniecznie o tron WBC.

Siejący postrach w tym samym limicie Dimitrij Kudriaszow (16-0, 16 KO) spróbuje podtrzymać niesamowitą serię w konfrontacji z dobrze nam znanym Francisco Palaciosem (23-2, 14 KO).

W Moskwie po raz kolejny pokaże się również Manuel Charr (27-2, 16 KO). Notowany na dziewiątym miejscu w rankingu WBC wagi ciężkiej Niemiec nie zna jeszcze nazwiska przeciwnika.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: trucker
Data: 19-03-2015 21:19:27 
Zwycięsca walki Lebiediev-Kalenga dostanie prawo pretendenta do walki z Janikiem...xD...

A tak wogole to wsadził bym w tą rozpiske jeszcze Włodara z Drozdem i by było super...

Tak jak patrze to wszyscy ci Rosjanie mają dynamit w łapie....Ale nie ma co się dziwić bo żyją w Rosji...Zanim zostali bokserami musieli pewnie przezucić cztery tony gruzu codziennie a wiec siła jest.....
 Autor komentarza: kapitanbomba
Data: 19-03-2015 21:35:59 
Dimitrij Kudriaszow niech odkupi od Główki walkę z Hookiem. Było by pięknie, z tego co piszą gdzie indziej Niemcy nie chcą kupić walki z Główką - śmiesznie:))))
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 19-03-2015 22:11:49 
Mają dynamit w łapie bo mają dobrą technikę i spokój w głowie.

Ale jak u nich się zacznie rozwijać zawodowstwo jak u nas (a na pewno tak będzie ) , to tylko czekać , aż zaczną przechodzić na zawodowstwo chłopaki bez żadnego doświadczenia w amatorce jak nasi.
I nastanie czas waty w łapie jak w Polsce :)
 Autor komentarza: zeitgeist
Data: 19-03-2015 23:05:17 
trucker
a ja mysle ze to znany specjalista od sily ciosu Roger potajemnie z Rosjanami wspolpracuje i przez to zaniedbal Tomka i dlatego Goralowi tak slabo szlo ostatnimi czasy
 Autor komentarza: Callisto
Data: 20-03-2015 13:36:28 
@zeitgeist
"trucker
a ja mysle ze to znany specjalista od sily ciosu Roger potajemnie z Rosjanami wspolpracuje i przez to zaniedbal Tomka i dlatego Goralowi tak slabo szlo ostatnimi czasy"

Rodzer Bladword to klasa sama w sobie i zyjaca legenda jesli idzie o wzmacnianie ciosu oraz jednoczesne nabieranie masy tak by osiagnac swoja naturalna, zawsze wyzsza, wage. Pozwole sobie przypomniec ze podczas ostatnich przygotowan Tomka Adamka tak bardzo poprawil mu sile ze ten samym podmuchem idacym od zadanego uderzenia polamal mu okulary! Krejzi!
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.