NOWE ZASADY MODERACJI KOMENTARZY

Redakcja, Informacja własna

2015-03-14

W związku z dużą liczbą maili, które otrzymujemy od Was, a dotyczą one poziomu komentarzy w artykułach, portal BOKSER.ORG postanowił podpisać umowę z zewnętrzną firmą, która zajmie się moderacją.

Każdy wpis będzie dokładnie moderowany, ponieważ największy w Polsce portal bokserski nie może sobie pozwolić na frywolność, jaka obecnie panuje pod artykułami. Jesteśmy przekonani, że moderacja zapewni nie tylko nam, ale także Wam komfort podczas merytorycznych dyskusji - wolnych od niepożądanych zachowań. Moderacja ma na celu wyeliminowanie prywatnych wojen na forum, używania wulgarnych słów, a także obrażania innych komentujących. Moderacja nie ma na celu utrudniania wolnej, merytorycznej dyskusji, która zawsze była i będzie mila widziana na BOKSER.ORG.

Chcemy również dodać, że starsze łamiące regulamin wpisy nie będą moderowane, skupiamy się na przyszłości, gdyż każdemu zamierzamy dać szansę. Prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem komentowania oraz przestrzegania zasad Netykiety. Wraz z rozwojem sytuacji regulamin ten będzie uzupełniany i rozwijany.

Redakcja Bokser.org