Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-12

 
PACQUIAO I COTTO NIE BĘDĄ RAZEM TRENOWAĆ

Freddie Roach poinformował, że Manny Pacuqiao (57-5-2, 38 KO) i Miguel Cotto (39-4, 32 KO) nie będą razem trenować przed swoimi kolejnymi walkami. Pięściarze wprawdzie darzą się sympatią, ale ich szkoleniowiec podkreśla, że dwóch bokserów tej klasy nie może przebywać w jednym gymie. - To za duże nazwiska, aby razem pracowały - stwierdził.


WACH vs REKOWSKI: URYWKI SPARINGU!

Już pojutrze na ringu w Lubinie kolejny pojedynek stoczy nasza nadzieja na podbój wagi ciężkiej - Mariusz Wach (29-1, 16 KO). Jego rywalem będzie dużo groźniejszy niż na to wskazuje rekord Gbenga Oloukun (19-10, 12 KO). Ostatnim sparingpartnerem Wacha był Marcin Rekowski (15-1, 12 KO), kolejny wysoko notowany Polak w królewskiej kategorii. Prezentujemy Wam urywki ostatniego sparingu Mariusza.


DOUGLAS: BRACIA KLICZKO TO WIELCY MISTRZOWIE, WITALIJ LEPSZY

11 lutego 1990 roku to szczególna data dla kibiców boksu. Wtedy właśnie doszło do największej sensacji w dziejach szermierki na pięści. Skazany na pożarcie James "Buster" Douglas zaskoczył cały świat i zastopował niepokonanego wcześniej, niekwestionowanego i najmłodszego w historii mistrza wagi ciężkiej - Mikea Tysona. Po latach Amerykanin ze wzruszeniem wspomina tamte chwile i przekonuje, że cały czas na bieżąco śledzi bokserskie wydarzenia.MICHAŁ GERLECKI: DZIARSKI WETERAN Z BOZICIA

- Bozić jest szybki i energiczny, nie wygląda na swoje 40 lat - mówi Michał Gerlecki (9-0, 5 KO), który spotka się z byłym wicemistrzem Europy w najbliższą sobotę na gali Tymex Boxing Promotion w Lubinie. Pojedynek zakontraktowany został na 8 rund w wadze półciężkiej, a pokaże go telewizja Polsat Sport.
MAYWEATHER: MÓJ BILANS Z MAŃKUTAMI TO 8-0

Fakt, że Manny Pacquiao (57-5-2, 38 KO) boksuje z odwrotnej pozycji, ma być jednym z głównych atutów Filipińczyka w majowym pojedynku z Floydem Mayweatherem Jr (47-0, 26 KO). Amerykanin ze swojej strony przypomina jednak, że niejednego mańkuta już pokonał. - Jak ostatni raz sprawdzałem, to mój bilans walk z mańkutami wynosił 8-0 - stwierdził.