HEARN CHCE MAYWEATHERA LUB PACQUIAO DLA BROOKA

Promotor Kella Brooka (33-0, 22 KO) Eddie Hearn marzy o walce unifikacyjnej w wadze półśredniej pomiędzy swoim podopiecznym a triumfatorem pojedynku Mayweather-Pacquiao. - Po ich majowej potyczce zostaną tylko dwaj mistrzowie tej kategorii: zwycięzca oraz Kell. Unifikacja byłaby wspaniała - stwierdził.

Na razie są to jednak bardzo odległe plany. Brook w kolejnej walce zmierzy się 28 marca z Ionutem Danem Ionem (34-2, 18 KO), a kilka miesięcy później planuje pojedynek z którymś z czołowych nazwisk znajdujących się za Mayweatherem i Pacquiao.

- Rozmawiałem już z ludźmi Juana Manuela Marqueza, kontaktowałem się też z przedstawicielami Brandona Riosa. Marqueza to legenda, jego walka z Kellem byłaby wielkim wydarzeniem. Jeszcze inna opcja to Keith Thurman, również bardzo jakościowy zawodnik. Chcemy zorganizować latem w Sheffield walkę Brooks z którymś z tych pięściarzy - powiedział Hearn.

Oopcją numer jeden na lato cały czas jest Amir Khan (30-3, 19 KO), choć jego konfrontacja z Brookiem wydaje się w tej chwili mało prawdopodobna. - Obóz Khana mówi, że kiedyś do tej walki dojdzie, ale dlaczego nie zrobić jej już 13 czerwca na Wembley? Na to czeka cały kraj - mówi promotor czempiona IBF.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: samqualis
Data: 11-03-2015 14:46:38 
ciekawi mnie czemu khan nie chce tej walki . kasa do zgarniecia w anglii bardzo duza ..
 Autor komentarza: rossadude
Data: 11-03-2015 15:15:00 
Od niedawna dopiero interesuje sie boksem i odwiedzam te stronę. Stad moje pytanie dlaczego nic nie ma tu o walce kovaleva z pascalem? Z gory dziekuje za odpowiedz :)
 Autor komentarza: werus
Data: 11-03-2015 16:10:20 
rossadude: Było i będzie tylko trzeba zaglądać codziennie bo na bokser.org każdego dnia pojawia się mnóstwo informacji ze świata boksu, Pozdrawiam
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 11-03-2015 16:13:42 
wasilewski chce mayweathera dla jackiewicza :D
 Autor komentarza: Rollins
Data: 11-03-2015 16:38:31 
Wątpię czy Pacquiao czy Mayweather będą zainteresowani Brookiem. Na razie nie ma co o tym mówić.

Marquez to dobry (klasowo) przeciwnik, choć warunki fizyczne, siła... stawiałbym na Kella.

Z Thurmanem na odwrót - nie dawałbym szans Brookowi.

Rios to by była pomyłka całkowita.
 Autor komentarza: pinczorio
Data: 11-03-2015 18:32:46 
ja też się dziwię Khanowi, że nie pali się do tej walki - sianko na pewno większe niż by dostał z Mannym lub Floydem a szanse moim zdaniem spore. Z Marquezem dla mnie 50/50 ze względu na doświadczenie JMM, z Thurmanem fajne zestawienie - dla mnie 60/40 Keith ale Brookowi szans nie odbieram.
Brook bardzo niedoceniany moim zdaniem ale póki co też dobrze nie był przetestowany.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.