WRÓTNIAK POWRÓCI NA PRZEŁOMIE MAJA I CZERWCA?

Po nieudanym debiucie na polskim ringu Ben Wrótniak (5-2, 1 KO) wrócił na stałe do Australii. 30-letni pięściarz wagi ciężkiej nie zapomina o boksie i chce kontynuować swoją karierę. Jak dowiedziała się redakcja Bokser.org, mieszkaniec Sydney może zaboksować w maju bądź czerwcu na jednej z gal bokserskich organizowanych albo w kraju kangurów albo w Polsce. Pięściarz bowiem od tygodnia przebywa w Warszawie.

Wrótniak swoje nadzieje upatrywał w Polsce, w kraju z którego pochodzą jego rodzice i z którym utożsamia się na każdym kroku. W ubiegłym roku zdecydował się sprzedać dom w Sydney, zamieszkać nad Wisłą i zacząć wszystko od nowa. Bokserskich planów nie brakowało. Majacy polskie korzenie Ben rozpoczął treningi pod okiem Łukasza Landowskiego na obiektach warszawskiej Legii. Jakiś czas później spotkał się z Tomaszem Babilońskim próbując nakłonić go do dania mu szansy i możliwości zaboksowania na jednej z gal. 

Szef grupy Babilon Promotion zgodził się i poinformował, że Wrótniak zawalczy podczas dużego sierpniowego eventu w Międzyzdrojach, a jego rywalem będzie kilkukrotny mistrz Polski amatorów Włodzimierz Letr (4-3, 2 KO).W ferworze walki górą był jednak podopieczny Dariusza Snarskiego, skutecznie punktując ambitnego Bena, który z kolei nabawił się dosyć dużej opuchlizny pod okiem. Widząc ją, trener Landowski zdecydował się rzucić ręcznik i sędzia przerwał pojedynek.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: roycer
Data: 09-03-2015 20:12:25 
Jak Kołodziej do bum to o tym człowieku nie wiem co mam napisać, jako o pięściarzu.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 09-03-2015 21:20:53 
Boże! Przeczytałem tylko "Wrótniak" i poszedłem mieszać makaron.
Po drodze modliłem się, żebym tylko nie przeczytał o powrocie tego nieudacznika.

Jestem i zawiedziony i nie.
Zawiedziony, bo Wrótniak jednak wraca, niezawiedziony, bo dzięki Bogu nie w Polsce.
Niech sobie tam w tej Australii boksuje. Najlepiej z kangurami - te przynajmniej nie powiedzą mu jaki jest żałosny (w bokserskiej profesji przynajmniej)
 Autor komentarza: rogal
Data: 09-03-2015 22:55:29 
Wrotniak i Letr dali szaloną walkę w Międzyzdrojach, choć poziom był poniżej krytyki, to zestawienie idealne, obaj prezentują podobne umiejętności i ich konfrontacja była zacięta i b emocjonująca, była wojna.

Siedziałem tuż pod ringiem i przeżywałem to bardzo, bo były igrzyska ;)

Nech wraca Wrotniak i dawać go na naszych asów, Najmana, Chruślickiego, Bugaja i innych, gwarantuję, że będzie się działo w takich walkach :)

Nie żartuję.

Pozdrawiam.

Ps. Po stokroć wolę takie walki jak Wrotniak vs Letr niż kolejny Polak bijący kolejnego kelnera z węgier. Tomasz Babiloński widać też tak myśli, stąd super umie zestawiać zawodników.
 Autor komentarza: KapralWiaderny
Data: 09-03-2015 23:16:03 
Moze rewanz z Letrem ? :)
 Autor komentarza: rogal
Data: 09-03-2015 23:29:50 
Kupuję w ciemni nawet trylogię, tam naprawdę szły iskry, mimo że poziom boksu był żaden :)

Pozdrawiam
 Autor komentarza: rogal
Data: 09-03-2015 23:30:08 
w ciemno
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.