PATRYK LITKIEWICZ ODRZUCIŁ PROPOZYCJĘ WALKI O PAS

Patryk Litkiewicz (16-7, 10 KO) - pięściarz promowany przez Krystiana Cieśnika, w ostatnim czasie otrzymał propozycję walki o młodzieżowe mistrzostwo świata federacji WBC. Pojedynek planowany był na 14 marca w Manchesterze, a rywalem "Lity" miał być faworyt miejscowej publiczności niepokonany, Kilrain Kelly (13-0, 5 KO).

- Niestety nie mogłem przyjąć tej potyczki. Głównym powodem rezygnacji był zbyt krótki termin na odpowiednie przygotowania. Trzeba przyznać, że ten Anglik to solidny rywal. Gdybym miał więcej czasu na trening, to prawdopodobniej bym wziął tę walkę. Nie boję się wyzwań, lecz nie sztuką jest pojechać z łapanki do jaskini lwa i szybko przegrać. Teraz skupiam się na najbliższym występie w kwietniu w Tczewie. Będzie to raczej walka na dystansie minimum sześciu strać - przyznał Patryk.

Aktualnie zawodnik stajni Thunder Promotions pracuje nad siłą. - Przede mną jest sporo pracy. Jak na razie kładę duży nacisk na siłę. Chcę się wzmocnić fizycznie - dodał Litkiewicz, który ostatnią swoją walkę stoczył w Walentynki w Starogardzie Gdańskim, wygrywając w trzecim starciu przez TKO z Jakubem Kubickim.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.