Archiwum wiadomości z dnia: 2015-03-01

 

FURY: WALKA Z KLICZKĄ ODBĘDZIE SIĘ W ANGLII

Tyson Fury (24-0, 18 KO) jest przekonany, że jego pojedynek z Władimirem Kliczką (63-3, 53 KO) odbędzie się na Wyspach. - Chcę tej walki tak bardzo, jak tylko można czegoś chcieć. Zmierzymy się w Anglii, bo to my wygramy przetarg - zapewnił po zwycięstwie nad Christiannem Hammerem (17-4, 10 KO).


SAUNDERS: ROZWALĘ EUBANKA NA KAWAŁKI

Chris Eubank Jr (19-1, 14 KO) pokonał wczoraj w Londynie Dmitrija Czudinowa i zaraz po walce rzucił wyzwanie Billy'emu Joe Saundersowi (21-0, 11 KO), z którym kilka miesięcy temu nieznacznie przegrał na punkty. "Superb" jest gotowy na rewanż, aby raz na zawsze uciszyć rywala.
MERCHANT KRYTYCZNIE O MAYWEATHER-PACQUIAO

Kiedy Larry Merchant jest pytany, jaka ostatnia walka wzbudzała tyle zainteresowania co starcie Floyda Mayweathera (47-0, 26 KO) z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO), odpowiada po dłuższym namyśle, że chodzi o pojedynek De La Hoya-Mayweather z 2007 roku. Legendarny komentator HBO uważa jednak, że pod względem sportowym planowanemu na 2 maja pojedynkowi bliższa była potyczka Lewis-Tyson z 2002 roku.


START MŁODZIEŻOWEJ LIGI BOKSERSKIEJ

W Piątnicy zainaugurowano meczem pomiędzy drużynami z okręgu Podlaskiego a Kujawsko-Pomorskiego / Lubuskiego (Sokrates) - Młodzieżową Ligę Bokserską. Uroczystego otwarcia dokonał Wice Prezydent Łomży - Agnieszka Muzyk i Wójt Gminy Piątnica - Krzysztof Kozicki. Kolejny mecz pierwszej kolejki już za tydzień w Lesznie. Wyniki w rozwinięciu.HUSARIA PRZEGRAŁA, ALE JABŁOŃSKI I JAKUBOWSKI WCIĄŻ NIEPOKONANI!

Ekipa Rafako Hussars Poland przegrała 2:3 wyjazdowy mecz z drużyną Caciques Venezuela w elitarnych rozgrywkach World Series of Boxing, jednak dla polskiego kibica ważniejsza jest informacja, że zarówno Tomasz Jabłoński w wadze średniej, jak i Igor Jakubowski w ciężkiej, zachowali czyste konto i zrobili kolejny duży krok w kierunku igrzysk w Rio!


WYJĄTKOWY DUET TRENUJE CHAVEZA NA FONFARĘ

Przed walką z Andrzejem Fonfarą (26-3, 15 KO), która 18 kwietnia odbędzie się w kalifornijskim Carson, Julio Cesar Chavez Jr (48-1-1, 32 KO) korzysta z pomocy wyjątkowego sztabu trenerskiego. Nad formą Meksykanina czuwają m.in. Tiburcio Garcia i Joe Goossen, którzy dziesięć lat temu w Las Vegas wspólnie pisali historię boksu.