Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-28

 


GOŁĘBIEWSKI vs LUBIENECKI: MDŚ 2015 (-75kg)

Jednym z ciekawszych zawodników polskiej wagi średniej jest Bartłomiej Gołębiewski. Wczoraj toczył swój pierwszy bój podczas Mistrzostw Dolnego Śląska 2015. My prezentujemy Wam nagranie z tej walki, które jest tylko pretekstem do tego, by namówić Was na odwiedzenie naszego kanału. Tam znajdziecie wszystkie rozegrane wczoraj potyczki!


BARWNE I DYNAMICZNE PÓŁFINAŁY MDŚiO - OPOLE 2015

Zakończył się drugi dzień zmagań na opolskim ringu. Obiecująco zapowiadają się po dzisiejszych walkach niedzielne finały, bo zawodnicy nie dali sobie odebrać pola i zawziętość kończyła się często przed czasem - rękawice nie tylko z przeciwnikiem, ale z matą ringu miały kontakt. Wyniki walk w rozwinięciu.

MAŁE PIĘŚCI: ZIMNO, CZYLI NAJLEPSZY PROSPEKT W HISTORII

Pisanie o boksie powinno być sportem kontaktowym, opartym na rywalizacji. Dlatego na Waszych oczach rodzi się dżihad ''Małych pięści'', nowego cyklu artykułów, który zdominuje polską scenę. ''Małe pięści'' to głównie rzeczy doraźne, pisane z potrzeby chwili. Bardziej dopracowany, artystowski styl znajdziecie w ''Aperiodyku bokserskim'', zinie wydawanym przez wydawnictwo Ebr. Ta wojna się nigdy nie skończy.


GOŁĘBIEWSKI vs WALIGÓRA: MDŚ 2015 (-75kg)

Już rano prezentowaliśmy Wam pierwszą walkę Bartłomieja Gołębiewskiego w Mistrzostwach Dolnego Śląska 2015. Pięściarz z Dzierżoniowa w półfinale odprawił dziś kolegę z miasta i sali - Krystiana Waligórę. I znów - ten pojedynek jest po raz kolejny pretekstem, by zaprosić Was na nasz kanał, gdzie obejrzycie wszystkie walki tej ciekawej imprezy z Opola.

MAŁE PIĘŚCI: FURY vs HAMMER I FRAMPTON vs AVALOS

Oczy bokserskiego świata będą dziś zwrócone na Londyn i Belfast. Zobaczymy tam przedstawicieli wyspiarskiej śmietanki, Tysona Fury'ego i Carla Framptona w niezwykle ważnych walkach o wysokiej wartości sportowej. Do tego elektryzujący występ Chrisa Eubanka Juniora, samozwańczego króla wagi średniej. Kiedy nadchodzą spektakle takiego kalibru, ''Małe pięści'' przedstawiają prognozy wojenne.

WHYTE ZNÓW PRZED CZASEM

Dillian Whyte (14-0, 11 KO) - pogromca Anthony'ego Joshuy jeszcze z czasów boksu olimpijskiego, zanotował kolejne pewne zwycięstwo. Tym razem jego ofiarą padł niepokonany dotąd Beka Lobjanidze (10-1, 8 KO).