Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-19

 

OBÓZ USYKA CHCE WALKI Z GŁOWACKIM!

Aleksandr Krasiuk, dyrektor wykonawczy stajni K2 Promotions na Ukrainę poinformował, że Aleksander Usyk (6-0, 6 KO) jest gotów spotkać się z Krzysztofem Głowackim (24-0, 15 KO) w ostatecznym eliminatorze do tronu federacji WBO kategorii junior ciężkiej.


KONFERENCJA PRASOWA GRUPY WSCHODZĄCY BIAŁYSTOK BOXING TEAM

Dariusz Snarski od dobrych kilku lat jest promotorem boksu zawodowego. Nasz olimpijczyk z Barcelony, który w trakcie swojej kariery dawał kibicom mnóstwo emocji, teraz prowadzając swoją grupę próbuje rozwijać pięściarstwo zawodowe w naszym kraju. Byliśmy z kamerą na konferencji prasowej stajni Wschodzący Białystok Boxing Team, której szefem jest właśnie popularny "Snara".
ANTONIO TARVER ANALITYKIEM GAL HAYMONA

Al Haymon i jego współpracownicy dbają w najmniejszych szczegółach o swój produkt pod nazwą Premier Boxing Champions. Analizą walk tej serii zajmie się Jimmy Smith oraz trzykrotny mistrz świata wagi półciężkiej, obecnie solidny w dywizji ciężkiej Antonio Tarver (31-6, 22 KO).


KRZYSZTOF KOPYTEK: NIE UDA SIĘ MU MNIE ZAMĘCZYĆ

Za dwa miesiące - 18 kwietnia podczas gali w Legionowie, jednym z ciekawiej zapowiadających się pojedynków będzie starcie niepokonanego Krzysztofa Kopytka (9-0, 2 KO) z pięściarzem pochodzącym z Kołobrzegu, Sasunem Karapetyanem (8-1, 2 KO). Obaj są bardzo pewni swego, co zapowiada spore emocje.


BOKSERSKI WEEKEND - GDZIE I CO OGLĄDAĆ?

Po nudnawym początku roku w świecie boksu w końcu zaczyna się coś dziać. Podczas nadchodzącego weekendu kibice pięściarstwa w Polsce zobaczą m.in. kolejny występ siejącego terror w wadze średniej Giennadija Gołowkina (31-0, 28 KO) oraz mecz elitarnej ligi WSB: USA Knockouts - Rafako Hussars Poland.