Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-13

 


CZAS NA 'PRIZEFIGHTER' W WADZE ŚREDNIEJ

Jutrzejszego wieczoru podczas gali w Blackpool dojdzie do kolejnego bokserskiego turnieju z cyklu "Prizefighter". Tym razem w ringu obejrzymy zawodników kategorii średniej. Odrębnym pojedynkiem będzie m.in. zakontraktowana na 12 rund walka Briana Rose (26-2-1, 8 KO) z Carsonem Jonesem (36-10-3, 26 KO) o tytuł WBC International wagi junior półśredniej.
TOMASZ JABŁOŃSKI PRZED WALKĄ Z CAVALLARO

W dzisiejszym meczu Rafako Hussars Poland z Italia Thunder jak zwykle będziemy liczyć na kapitana naszej drużyny, aktualnego mistrza Polski w wadze średniej, Tomasza Jabłońskiego, Posłuchajcie co powiedział nam o czekającego go dziś przeprawie z Salvatore Cavallaro.


WIDEO: JAKUBOWSKI I KIWIOR TRENUJĄ MIĘŚNIE BRZUCHA

Zarówno występujący w kategorii lekkopółśredniej Damian Kiwior jak i boksujący w wadze ciężkiej Igor Jakubowski wystąpią podczas dzisiejszego meczu Rafako Hussars Poland z drużyną Italia Thunder. Zobaczcie jednak jak pracowali jeszcze w zeszłym tygodniu na wysoką miejmy nadzieję formę na ringu w Koninie.UNDERCARD GALI ABRAHAM - SMITH

Za tydzień w sobotę w Berlinie grupa Sauerland Event zorganizuje swoją kolejną galę, na której w pojedynku wieczoru dojdzie do wyczekiwanego rewanżu Arthura Abrahama (41-4, 28 KO) z Paulem Smithem (35-4, 20 KO) o tytuł mistrza świata federacji WBO wagi super średniej. Poznaliśmy również undercard imprezy, które również nie wygląda źle.
BETERBIJEW - CAMPILLO 4 KWIETNIA NA GALI W QUEBEC

Artur Beterbijew (7-0, 7 KO) jest dużą nadzieją wagi półciężkiej. 30-letni Rosjanin był przymierzany do zaboksowania 4 kwietnia podczas gali w kanadyjskim Quebec, na której w walce wieczoru swojego tytułu WBC będzie bronił Adonis Stevenson (25-1, 21 KO). Wstępne informacje się potwierdziły. Bombardier z Chasawjurtu wystąpi na tej imprezie i w zakontraktowanym na dziesięć rund starciu skrzyżuje rękawice z dobrze znanym polskim kibicom Gabrielem Campillo (25-6-1, 12 KO).

DZIŚ STARTUJE TURNIEJ BOXCINO - TRANSMISJA W FIGHTKLUBIE

Już dzisiaj w telewizji FightKlub rozpoczniemy sezon 2015 z turniejami Boxcino. Organizowane przez telewizję ESPN i Banner Promotions imprezy skupiają przede wszystkim młodych adeptów sztuki pięściarstwa. Wyłonieni w drodze bezpośredniej konfrontacji zwycięzcy zyskują rozgłos i dobrą pozycję rankingową do ataków na światowe tytuły. Nabywają także niezbędnego doświadczenia i wykuwają charakter w starciach z innymi młodymi, głodnymi zwycięstw i sławy rywalami.