SAUERLAND OSTRZEGA HELENIUSA: NASZA UMOWA WCIĄŻ OBOWIĄZUJE

Robert Helenius (19-0, 11 KO) ma niebawem stoczyć pierwszą od dwóch lat zawodową walkę. Wcześniej jednak 31-letni pięściarz z Finlandii musi dojść do porozumienia z grupą Sauerland Event, z którą wciąż ma ważny kontrakt.

- Robert ogłosił, że wróci do boksu na gali w Tallinnie. Oczywiście może robić, co chce, jeżeli jednak zamierza znowu walczyć, musi się najpierw skontaktować z nami. Nasza umowa nadal obowiązuje i spodziewamy się, że będzie się jej trzymać. Podejmiemy kroki prawne przeciwko każdemu, kto podważy ustalenia, jakie mamy z Heleniusem. Myślę, że dla wszystkich, zwłaszcza dla kibiców, byłoby lepiej, gdyby Robert skupił się na łamaniu szczęk, a nie prawa - oświadczył dyrektor generalny niemieckiej grupy Chris Meyer.

Helenius ostatnią walkę stoczył w marcu 2013 roku, pokonując jednogłośnie na punkty Michaela Sprotta. Niedawno pojawiły się informacje, że w powrocie skrzyżuje rękawice z Aleksandrem Ustinowem, ale pojedynek ten prawdopodobnie nie dojdzie do skutku.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 13-02-2015 14:51:45 
Szkoda Heleniusa, bo może wirtuozem nie był ale w słabej obecnie HW mógł się liczyć. Miał potworną wpadkę z Chisorą ale zostałaby mu wybaczona, jeśli kolejne walki byłyby dobre. Stracił dwa lata, musi się spieszyć.
Z Ustinowem zapowiadała się ciekawa walka, szkoda jeśli nic z tego nie będzie.
 Autor komentarza: Milan
Data: 13-02-2015 15:26:17 
Hellenius ma naprawde mocne kopyto , jego ciosy przestawiały nierozbitego wtedy Chisore
Atuty Helleniusa to cios i wzrost ale przez te 2 lata zmieniło sie sporo i zeby liczyc sie w czolwoce musialby wzmocnic sie fizycznie i stac sie troche mnie kłodowatym
 Autor komentarza: progresywny
Data: 13-02-2015 18:59:51 
Najlepiej rewanż z Chisorą zrobić - jeden zardzewiały, drugi rozbity czyli wyrównane szanse ;D Chociaż podejrzewam, że Chisora mógłby dostać czasówkę.

Kiedyś Fin był najlepszym prospektem z dwumetrowców. Dzisiaj Fury, Pulev, Wilder go zjadają razem z butami i skarpetkami. Wachu też mógłby być faworytem.
 Autor komentarza: WalterAlfa
Data: 13-02-2015 20:08:57 
Rewanż z Chisorą byłby ciekawym rozwiązaniem. Chyba nawet dobrze by się sprzedał.
Ja mimo wszystko wierzę, że z Heleniusa coś jeszcze będzie. Sporo ciekawych walk mógłby dać - chociażby ze wspomnianym Wachem. Choć przegrany wypadłby chyba na dobre z czołówki.
 Autor komentarza: spienionyjohny
Data: 13-02-2015 21:33:08 
A dla mnie to taki Wachu z Finlandii, wysoki drewniak z mocnym uderzeniem.
 Autor komentarza: gerlach
Data: 13-02-2015 23:44:46 
Helenius przecietny. Przekrecili Chisore, ale pierwsza powazniejsza walka i Helenius powacha dechy
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.