Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-12

 


WAŻENIE: S. KOZŁOWSKI vs CONLAN

Już jutro w Koninie ekipa Rafako Hussars Poland podejmie drużynę Italia Thunder. W kategorii 56 kg. Sylwester Kozłowski skrzyżuje rękawice z Michaelem Johnem Conlanem. Zobaczcie jak obaj prezentowali się dziś podczas ceremonii ważenia.
LARA OPCJĄ DLA COTTO?

Do trójki asów, których negocjacje trzymają bokserski świat w napięciu, czyli Floyda Mayweathera (47-0, 26 KO), Mannyego Pacquiao (57-5-2, 38 KO) Miguela Cotto (39-3, 32 KO), dołączył kubański król  Erislandy Lara (20-2-2, 12 KO).
TYSON - DOUGLAS: ECHA SPRZED ĆWIERĆ WIEKU

Kilka dni temu przy okazji naszego wywiadu z Jamesem Busterem Douglasem przypomnieliśmy o bardzo ważnej dla bokserskiego świata rocznicy, która przypadała wczoraj. 11 lutego minęło dokładnie ćwierć wieku od dnia, w którym Douglas wstrząsnął światem nie tylko sportu, nokautując na ringu w Tokio mistrza świata wagi ciężkiej Mikea Tysona.


WAŻENIE: KIWIOR vs MANGIACAPRE

Już jutro w Koninie zespół Rafako Hussars Poland podejmie drużynę Italia Thunder. W kategorii 64 kg. Damian Kiwior spotka się z Vincenzo Mangiacapre. Zobaczcie jak obaj prezentowali się dziś podczas ceremonii ważenia.DAWID KWIATKOWSKI WRÓCI MIĘDZY LINY W CZERWCU

Dawid Kwiatkowski (8-2-1, 3 KO) planuje jeszcze w pierwszym półroczu stoczyć dwa pojedynki na dystansie nie krótszym niż sześć starć. Pierwszy występ zawodnika z Oświęcimia planowany jest na początek czerwca podczas gali organizowanej przez Marcina Najmana, prywatnie kolegi pięściarza.


TOMASZ JABŁOŃSKI: DYNAMICZNY RYWAL

- Salvatore Cavallaro boksuje z odwrotnej pozycji i jest bardzo dynamiczny - mówi o swym piątkowym rywalu kapitan Rafako Hussars Poland Tomasz Jabłoński (-75 kg). Jutro o godzinie 20:00 w Koninie mecz z Italia Thunder w lidze zawodowej World Series of Boxing. Transmisja w TVP Sport.

WAŻENIE: JABŁOŃSKI vs CAVALLARO

Już jutro w Koninie zespół Rafako Hussars Poland podejmie drużynę Italia Thunder. W wadze średniej (75 kg) nasz kapitan - Tomasz Jabłoński, zmierzy się z Salvatore Cavallaro. Zobaczcie jak obaj prezentowali się dziś podczas ceremonii ważenia.


WAŻENIE: JAKUBOWSKI vs SPAHIU

Już jutro w Koninie drużyna Rafako Hussars Poland podejmie gości z Włoch - Italia Thunder. W wadze ciężkiej (91 kg) nokautujący dotąd swoich rywali Igor Jakubowski spotka się z Endri Spahiu. Zobaczcie jak obaj wyglądali dziś podczas ceremonii ważenia.PACQUIAO WRACA DO TRENINGÓW

Od kilku miesięcy trwają spekulacje dotyczące potencjalnej walki Mannyego Pacquiao (57-5-2, 38 KO) z Floydem Mayweatherem (47-0 26 KO). Nawet jeśli do walki między tymi dwoma mistrzami nie dojdzie, obaj mają zamiar powrócić w maju. Czasu pozostaje więc coraz mniej, dlatego Filipińczyk postanowił wznowić treningi.