HOPKINS ZAPRASZA FROCHA DO LAS VEGAS

Redakcja, Sky Sports

2015-02-12

Carl Froch (33-2, 24 KO) nie jest zainteresowany, ale Bernard Hopkins (55-7-2, 32 KO) nie przestaje nalegać - "Kosmita" zaprasza Brytyjczyka na ring w Las Vegas, aby pokazać mu miejsce w szeregu.

- Powinniście wszyscy naciskać na tego tchórza, która mówi o sobie, że jest jednym z najlepszych europejskich bokserów w historii. To zniewaga dla Joe Calzaghe i dla wszystkich wielkich zawodników z Wielkiej Brytanii. Froch szuka wymówek, bo wie, że przegra. Być może nawet przegra swoją karierę, jak wielu zawodników, którzy weszli na ring z "Kosmitą" - mówi najstarszy mistrz świata w dziejach pięściarstwa.

Froch stwierdził, że nie chce boksować z Hopkinsem, ponieważ pojedynek z 50-latkiem nic mu nie da. Woli poczekać na Julio Cesara Chaveza Jr. (48-1-1, 32 KO), z którym chciałby się zmierzyć latem w światowej stolicy hazardu.

- Sam też od kilku lat nie walczyłem w Vegas, możemy się tam spotkać. Niech nasi ludzie się tym zajmą. Możemy też walczyć w Wielkiej Brytanii. Tam, gdzie jest ring, jest mój dom. Mogę walczyć z każdym i wszędzie - stwierdził Hopkins.