DIRRELL: WALKA Z DeGALE'EM TO ŚWIETNE ZESTAWIENIE

Redakcja, boxingnewsonline.net

2015-02-10

Po latach posuchy, kiedy nie wiadomo było, co dalej z jego karierą, Andre Dirrell (24-1, 16 KO) wraca do gry. Amerykanin ma się niebawem zmierzyć w Wielkiej Brytanii z Jamesem DeGale'em (20-1, 14 KO) w walce o wakujący pas IBF w wadze super średniej. Wojny nie będzie, ale pokaz boksu z pewnością - przekonuje "Matrix".

- Mam do zaoferowania świetną szybkość i wysokie umiejętności, tak samo jak DeGale. Jestem pewien, że wykonam, co do mnie należy, gdy przyjdzie czas walki. To będzie pojedynek z najwyższej półki. Jak wiele jest dzisiaj walk, w których mierzą się dwaj znakomici bokserzy? Świetny pojedynek oznacza zwykle starcie boksera z brawlerem, wszyscy wtedy chcą zobaczyć, czy bokser da mu radę, czy zdoła się obronić przed jego atakami. W tym przypadku mamy natomiast dwóch świetnych pięściarzy. Obaj jesteśmy mistrzami olimpijskimi, to naprawdę świetne zestawienie, na które kibice czekali od dawna - stwierdził 31-latek.

Walka DeGale-Dirrell nie została jeszcze zakontraktowana, ale wedłu nieoficjalnych informacji to tylko kwestia czasu. Pięściarze mają zaboksować o pas zwakowany niedawno przez Carla Frocha.