Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-09

 KIRKLAND Z NOWYM TRENEREM NA CANELO

Przed najważniejszą walką w karierze - zaplanowaną na 2 maja potyczką z Saulem Alvarezem (44-1-1, 31 KO) w San Antonio - James Kirkland (32-1, 28 KO) zdecydował się na duże zmiany w swoim narożniku. Zrezygnował m.in. z usług Ann Wolfe, trenerki, pod skrzydłami której nigdy nie przegrał.


TURNIEJ: SULĘCKI, SĘK, DĄBROWSKI I KŁAK

Paweł Kłak potrafi wprowadzić na sali nie tylko dobry humor, ale również przemycić ciekawe zajęcia, szczególnie w kwestii przygotowania fizycznego. Na poprawę samopoczucia po ciężkim poniedziałku turniej podciągania - w rolach głównych właśnie trener Kłak, ale również Dariusz Sęk, Maciej Sulęcki i Norbert Dąbrowski.
HOPKINS: ZACHOWANIE FROCHA JEST KOMICZNE

Bernard Hopkins (55-7-2, 32 KO) jest wściekły na Carla Frocha (33-2, 24 KO). Brytyjczyk najpierw stwierdził, że jest zainteresowany walką z Amerykaninem, a zaledwie dwa dni później wycofał się ze swojej deklaracji, tłumacząc, że nie miałby w takim pojedynku nic do zyskania.
WHITE COLLAR BOXING NIGHT HITEM W TRÓJMIEŚCIE

W sobotni wieczór w klubie bokserskim Ring3City przy ul. Doki 1/32B w Gdańsku odbyła się pierwsza gala "White Collar Boxing Night". Zmagania zawodników oglądało na żywo ponad 250 osób, a w ringu wystąpili m.in. dentystka, bankowiec, rekin finansjery i wicekanclerz Akademii Sztuk Pięknych. Emocji nie brakowało, a najlepszy pojedynek stoczyły panie, które zaprezentowały poziom porównywalny z tym, jaki widujemy na galach boksu amatorskiego lub zawodowego.


WRZESIŃSKI BĘDZIE SPAROWAŁ Z KADROWICZAMI NORWEGII

Damian Wrzesiński (6-0, 3 KO), pięściarz kategorii lekkiej na stałe mieszkający w Norwegii, w grudniu zeszłego roku uległ groźnemu wypadkowi przecięcia tętnicy prawej ręki. Wszystko wyglądało bardzo niebezpiecznie i zapowiadało dłuższy rozbrat z boksem, na szczęście niepokonany poznaniak szybko wykaraskał się z opresji i zaboksuje już 14 marca podczas gali w Lubinie.