STURM NIE BĘDZIE WALCZYĆ O PAS IBF W ŚREDNIEJ, WOLI ABRAHAMA

Menedżer Felix Sturma (39-4-3, 18 KO) Roland Bebak poinformował, że Niemiec nie skorzysta z okazji do walki o pas IBF w wadze średniej, do której został wyznaczony po tym, jak tytuł odebrano Jermainowi Taylorowi.

Federacja wskazała do pojedynku o wakujący pas Sturma i Hassana N'Dama N'Jikama (31-1, 18 KO). Niemiec ma jednak inne plany - chce się zmierzyć latem w dużym niemieckim pojedynku z Arthurem Abrahmem (41-4, 28 KO). Walka ma się odbyć w limicie kategorii super średniej.

IBF musi zatem poszukać innego rywala dla N'Dama N'Jikama. Tuż za Sturmem w rankingu tej federacji znajdują się Billy Joe Saunders i David Lemieux.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: SugarRayRobinson
Data: 09-02-2015 14:23:01 
to było do przewidzenia. Sturm za Abrahama dostanie pewnie więcej kasy. Pojedynek N'Dama N'Jikama z Lamieux był z chęcią zobaczył.
 Autor komentarza: MarkS
Data: 09-02-2015 19:04:15 
Z tego akurat się cieszę - walka Hassana N'Dama N'Jikama z Billy Joe Saundersem czy Dawidem Lemieux będą znacznie bardziej ekscytujące. Sturm niech sobie walczy z Abrahamem - również ten zestaw zapewnia nieco większe emocje - ponieważ siły są wyrównane i może nawet tą walkę da się obejrzeć i nie zapaść w sen.
 Autor komentarza: Rollins
Data: 09-02-2015 21:32:41 
Mam podobne zdanie jak userzy wyżej.

Dodam, że wg mnie walka z Abrahamem będzie mimo wszystko łatwiejsza niż z N'Dam N'Jikamem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.