Archiwum wiadomości z dnia: 2015-02-07

 


BOKSERSKIE ABC POD OKIEM SENATORA RP

Najważniejsze imprezy, są najmniej widoczne, a do takiej należą programy aktywizacji młodych w dyscyplinie pięściarskiej. Łódzka akcja 'Bokserskie ABC' się udała, gromadząc 35 młodych zawodników z pięciu szkół. Ringowe 'zmagania' obserwował Senator RP - Maciej Grubski i była Mistrzyni Polski Karolina Owczarz.


WILDER: BRYANT JENNINGS TO NIE POZIOM KLICZKI

Deontay Wilder (33-0, 32 KO) zdobył serca amerykańskich kibiców wygrywając dla nich po kilku latach posuchy tytuł mistrza świata wszechwag. Ale jeśli Bryantowi Jenningsowi (19-0, 10 KO) udałoby się zdetronizować Władimira Kliczkę (63-3, 53 KO) z tronu federacji WBO/WBA/IBF zapewne zyskałby jeszcze większą sławę. Wilder jest jednak przekonany, że ta sztuka jego rodakowi się nie uda.


MACIEJ SULĘCKI: WALKA Z CIENIEM

Sporo dzieje się ostatnio w życiu i karierze Macieja Sulęckiego (19-0, 4 KO). Pisaliśmy już o jego możliwym japońskim kierunku, niedawno związał się z nowym sponsorem. A jak jego forma? Prezentujemy krótki materiał i walkę z cieniem.
JORDAN KULIŃSKI NA TARCZY ZBIGNIEWA RAUBO

Dziś wieczorem Jordan Kuliński - aktualny wicemistrz Polski wagi półciężkiej, zadebiutuje w rozgrywkach World Series of Boxing w wyjazdowym spotkaniu Rafako Hussars Poland z Azerbaijan Baku Fires. W ramach zapowiedzi jego występu prezentujemy Wam tarczę Jordana z selekcjonerem reprezentacji i trenerem Husarii, Zbigniewem Raubo.
PRZEMEK MAJEWSKI TRENOWAŁ W RADOMIU

Wczoraj wieczorem Przemysław Majewski (21-3, 13 KO) przeprowadził trening z zawodnikami radomskiego klubu bokserskiego Broń Radom. Młodzi adepci pięściarstwa z dużym zaciekawieniem słuchali starszego kolegi, który opowiadał o swojej przygodzie z boksem, treningu oraz odpowiednim odżywianiu.WALKA BROWNE-USTINOW NA HORYZONCIE

Mierzący ponad dwa metry Aleksander Ustinow (30-1, 21 KO) może się zmierzyć w kolejnym pojedynku z niepokonanym Australijczykiem Lucasem Browne (22-0, 19 KO). Wcześniej jako potencjalnego rywala olbrzymiego Białorusina wymieniano szykującego się do powrotu między liny po dłuższej przerwie Roberta Heleniusa.


MATEUSZ MASTERNAK: TRENING NA SALI GWARDII WROCŁAW

Wczoraj Mateusz Masternak (34-2, 24 KO) odwiedził salę Gwardii Wrocław przy ulicy Krupniczej, czyli miejsce, gdzie rodziła się w bólach jego kariera. Był tam również Mariusz Cieślak, szkoleniowiec tego klubu, który poprosił byłego mistrza Europy i pretendenta do mistrzostwa świata kategorii cruiser o poprowadzenie treningu. Skorzystali na tym chyba wszyscy. Prezentujemy Wam urywki tych zajęć, a już jutro obszerny wywiad z "Masterem".