SANTA CRUZ U HAYMONA, OBÓZ RIGONDEAUX WŚCIEKŁY

Gaśnie nadzieja na walkę Guillermo Rigondeaux (15-0, 10 KO) z Leo Santa Cruzem (29-0, 17 KO). Obozy mistrzów wagi super koguciej prowadziły od jakiegoś czasu negocjacje, ale wszystko obróciło się o 180 stopni, gdy Meksykanin przeszedł na dobre w ręce Ala Haymona.

Do tej pory Santa Cruz był pięściarzem Golden Boy Promotions. Haymon wykupił jednak jego kontrakt, obejmując całkowitą opieką jego dalszą karierę. To oznacza, że potyczki z Rigondeaux prawdopodobnie nie będzie. O ile poprzedni promotor Rigondeaux podkreśla, że chce organizować walki najlepszych z najlepszymi, o tyle Haymon ma opinię człowieka, który chroni swoich pięściarzy przed zbyt dużym zagrożeniem, jakie niewątpliwie stanowi Kubańczyk. Obóz dwukrotnego mistrza olimpijskiego doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

- Federacja WBC powinna pozbawić Santa Cruza tytułu, on robi z niej pośmiewisko. To tchórz, który nie zgodził się na pojedynek z Rigondeaux. Wolał uciec do Haymona, bo wie, że on go uchroni przed masakrą z rąk Guillermo. Nie ma za grosz odwagi i nie powinien otrzymać zgody na obronę tytułu z kolejnym anonimowym zawodnikiem. Rigondeaux i Frampton to jedyni prawdziwi mistrzowie - skomentował całą sprawę wściekły menedżer "Szakala" Gary Hyde.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: arpxp
Data: 06-02-2015 11:40:20 
Frampton też się nie pali do walki z Rigo, taki z niego prawdziwy mistrz.
 Autor komentarza: Barkley00
Data: 06-02-2015 12:34:32 
Meksykanin to hańba dla boksu. WBC powinno pozbawić Cruza tytułu, ale oczywiście tak się nie stanie, bo to Meksykanin. Ciekawe tylko jak w Meksyku, gdzie panuje kult Machismo, odniosą się do tego tchórza.
 Autor komentarza: samqualis
Data: 06-02-2015 14:21:19 
po lekcji od rigo jego kariera zastopowala by sie jak nonito
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 06-02-2015 14:53:14 
no to czyli po walce - slowa santa cruza jak pic na wode

p.s. zaraz przyjdze jeden i nam wytlumaczy ze rigo nie ma czego szukac w tym biznesie i ze to oczywiste ze santa cruz olal rigo co jest oczywiscie logiczne gdy patrzymy na jego wysokie stanowisko w tej brazny ktorego oczywiscie nie chce ryzykowac bo przeciez ma zamiar jeszcez przez pare lat zarabiac konkretne "piniendze" a nie wdawac sie w jakies bezsensowne sportowe potyczki ktore tak naprawde niekogo nie interesuje kto wie jak dziala ten biznes a nie zna go tylko z jakichs youtubkowych filmikow

;)
 Autor komentarza: derfelcadarn
Data: 06-02-2015 16:40:11 
pewnie chodzi Tobie o tego co jest na "ty" z kellermanem ;)
 Autor komentarza: tommypnn
Data: 06-02-2015 17:08:08 
Nigdy nie będę szanował pięściarzy zachowujących się w taki sposób jak leo santa cruz (małe litery są zamierzone). Od dziecka pasjonuje się boksem, który w mojej opinii jest sportem dla prawdziwych mężczyzn, a ten człowiek jest tego zaprzeczeniem. Mam nadzieję, że dozna jakiejś kontuzji, odejdzie na emeryture i zajmie się robieniem hajsu, a w świecie boksu będzie o jednego lalusia mniej.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.