KLICZKO: BRIGGSA TRZEBA CHRONIĆ PRZED NIM SAMYM

Shannon Briggs (57-6-1, 50 KO) robi co może by sprowokować Władimira Kliczkę (63-3, 53 KO) do walki, ten z kolei nie daje się sprowokować i ignoruje jego zaczepki. - Chcę chronić tego faceta - zapewnia Ukrainiec.

- Już to kiedyś mówiłem, więc powtórzę raz jeszcze. Musimy bronić Shannona Briggsa przed nim samym. Rozumiem to, że jest dobrym promotorem swoich walk oraz na swój sposób w tej jego głupocie jest dużo inteligencji. Trochę jednak się w tym wszystkim zatracił - uważa król wszechwag.

- Ten facet przekroczył pewną linię. Cała ta sprawa przestała już być zabawna, a stała się bardziej niebezpieczna. On sam siebie wystawia na niebezpieczeństwo. Chcę więc go bronić przed nim samym. Jasne, kiedyś był mistrzem, ale w tej chwili stracił rozum - dodał Kliczko.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: beniaminGT
Data: 05-02-2015 17:42:46 
Kliczko i troska, dobre.
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 05-02-2015 17:46:49 
ale oczywiście część użytkowników (nie będę szukał po nickach) było absolutnie przekonanych że to Wladimir wymyślił całą szopkę i finansuje wygłupy Szanona i oczywiście obrażali go i dyskredytowali jak się da.
 Autor komentarza: TheKudiq
Data: 05-02-2015 17:47:09 
Nie ma szans na tą walkę. :)
 Autor komentarza: Cooperek
Data: 05-02-2015 17:54:13 
StewRoid
Ale to że nie było to wyreżyserowane nie wyklucza możliwości walki Władka z tym klaunem, a już takie sugestie ze strony Kliczki były. Żebyś się nie zdziwił, jak na jesień dojdzie do tej walki. Władek może walczyć i z Myszką Mickey a Niemcy to łykną jak indor kluski.
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 05-02-2015 18:30:50 
zdaję sobie sprawę że może dojść ale to byłaby jednak żenada żeby ktoś taki dostał szansę walki. Ale wyreżyserowane? na prawdę myślę że Wład ma co robić a nie bawić się w takie pierdoły tym bardziej że i tak w zasadzie bez względu na przeciwnika hale w Hamburgu czy Monachium ma pewną. Z RTLem też chyba umowa jest dosyć stabilna więc on jakichś wielkich korzyści z tej walki by nie odniósł żeby się tak wydurniać. Zwłaszcza że gość i tak osiągnął już praktycznie wszystko. Poza tym jest już w tak zaawansowanym wieku że raczej nie ma czasu aby tracić go na walkę z Briggsem. Stany mają bardziej emocjonujących zawodników dlatego wątpię żeby jakakolwiek telewizja zza oceanu zdecydowała się na transmisję takiego cyrku. Co innego sam Szanon. Dla niego taka walka to jak wygrana w totka i on raczej nie cofnie się przed niczym żeby sprowokować mistrza i zainteresować kibiców :)
 Autor komentarza: rtg981
Data: 05-02-2015 19:03:07 
Z Władka chytrusek jest a pieniądz z Brigssem byłby tak łatwe jak z ostatnim rywalem Mastera. Nie zdziwię się ani troszku (jak to mówi trener Wilczewski)jak do tej wali w końcu dojdzie. Przecież jakby sie nie dogadali z Brytanem to tą walkę z dużym prawdopodobieństwem można by było zobaczyć na wiosnę. Sam Boente już coś o tym wspominał gdy Jay Z zaczął robić zamieszanie. HBO pewnie tego syfu by nie puściło ale RTL i tak by zarobił bo Kliczko to bez żadnych wątpliwości.
 Autor komentarza: bolos
Data: 05-02-2015 19:13:18 
@StewRoid
Kliczko chce sie wypromowac w USA i po to bylaby ta walka.
 Autor komentarza: bolos
Data: 05-02-2015 19:16:35 
@StewRoid

No i co z tego,ze Kliczko teraz tak gada, teraz tak mowi bo zobaczyl,ze ludzi go krytykuja za pomysl walki z Briggsem i dlatego teraz odcina sie od tego.
 Autor komentarza: Vitalij71
Data: 05-02-2015 19:34:38 
briigs pajaca robi z siebie
niech walczy z zawodnikami pokoroju Minto , może Oliwier Mc Call
Może nawet z Szpilką z racji że ma szklaną szczęke miałby szanse znokałtować
bo już taki amir monsour czy tony thompson by go wypunktowali
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 05-02-2015 21:45:08 
ale przecież Kliczko z pewnością doskonale zdawał sobie sprawę od samego początku że walka ze zwłokami Briggsa chwały wśród kibiców mu nie przyniesie i na amerykańskiej ziemi też mu to splendoru i pieniędzy nie zapewni. A nawet jeżeliby z nim zawalczył to byłaby tylko kolejna obrona dla Kliczki nie warta takiej gimnastyki. To Briggs gra o wszystko i dlatego ryzykuje swoje pieniądze na podróże szukając mistrza.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.