GROVES DO HEARNA: NIE JESTEM TWOJĄ DZIWKĄ!

Wiele mówi się ostatnio o potencjalnym rewanżu pomiędzy brytyjskimi super średnimi - Georgem Grovesem (21-2, 16 KO) i Jamesem DeGale'em (20-1, 14 KO). Według promującego ”Chunky’ego” Eddiego Hearna, stawką pojedynku mógłby być pas IBF, zwakowany dziś przez Carla Frocha (33-2, 24 KO). Co ciekawe, w takiej sytuacji federacja IBF skłaniałaby się raczej ku walce DeGale'a z Andre Dirrellem (24-1, 16 KO) . Również sam Groves, który obecnie jest pretendentem numer jeden do dzierżonej przez brata Andre, Anthony’ego Dirrella, korony WBC, nie odnosi się entuzjastycznie do pomysłu Hearna. ”Święty” uważa bowiem, że proponowany przez szefa Matchroom Boxing podział 50-50 to skandal. 

- Wow, Eddie Hearn plecie androny. James DeGale i równy podział? Musiałby pójść mocno w górę, a ja ostro w dół. W moich ostatnich dwóch pojedynkach nie przegrałem nawet rundy, a James zastopował grubasa bez formy, który przyjechał na walkę bez trenera. Kiedy ja walczę, sprzedaję bilety, kibice zapełniają wielkie hale, stadiony. Kiedy walczy James, sprzedaje tylko swoją duszę. Nie muszę się panu kłaniać, panie Hearn. Idę swoją drogą, nie jestem twoją dziwką. Kładę na szali moją ciężką pracę, moje wysiłki, jestem cierpliwy. Złóż poważną ofertę – złości się Groves.

Sytuacja w brytyjskiej wadze super średniej po zwakowaniu tytułu przez "Kobrę" jest więc niezwykle ciekawa. Kibice mogą zacierać ręce, bo każde z powyższych zestawień będzie gwarantowało wielkie emocje i pokaz boksu na najwyższym poziomie.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: MML
Data: 03-02-2015 14:55:29 
Groves nie zasluguje na walke o pas. nie widze w nim niczego super. degeale wygralby to bez 2 zdan
 Autor komentarza: Gogolius
Data: 03-02-2015 15:09:32 
Groves, ale wlasnie DeGale poszedl ostro w gore prezentujac bardzo dobra forme a Ty ostro w dol. Po KO od Frocha walczysz slamazarnie i bez polotu, zeby nie powiedziec ze tchorzliwie.

Na chwile obecna obaj Dirrellowie oraz DeGale sa faworytami w potyczce z Grovezem

Swiety w rok z kandydata na przyszlego krola SMW zmienil sie w niepewnego boksera z konca top10.
Groves, wracaj do starego trenera!
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 03-02-2015 15:49:51 
Piszę to po każdym tematem o grovesie . George bez bootha stracił wszystko co miał , został tylko mocny cios . Dirrelowie i degale go niszczą . Z chunkym już w I walce wynik mógł iść w obie strony
 Autor komentarza: szansepromotions
Data: 03-02-2015 15:53:15 
To jakim dobrym trenerwm jest booth , niech wskaże przykład lee , któremy wyrobiony timing u adama pozwolił znokautować korobowa . Wcześniej go w ogóle nie miał. Adam booth to swoją drogą idealny trener dla szpili
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 03-02-2015 16:13:08 
Saint George...równia pochyła od czasu pierwszej walki z Frochem.
Szkoda bo ma wielkie umiejętności. Ja go nie przekreślam, ale w ew. rewanżu to DeGale jest faworytem.
 Autor komentarza: MarkS
Data: 03-02-2015 19:05:31 
Hearn raczej pewnie woli dziewczyny. Groves wracaj do stylu z pierwszej walki z Frochem tylko trochę ostrożniej - i będziesz bardzo popularnym i dobrze zarabiającym bokserem. Widowisko jest bardzo ważne.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.