UGONOH I PARKER TRENUJĄ DO MARCOWYCH WALK

Izuagbe Ugonoh (10-0, 8 KO) wspólnie z utalentowanym Nowozelandczykiem Josephem Parkerem (12-0, 10 KO) przygotowuje się do kolejnego pojedynku w wadze ciężkiej. Obaj pięściarze zaboksują 5 marca - Polak w Auckland z Williamem Quarrie'em (5-3, 2 KO), a jego młodszy kolega w Manukau z Jasonem Pettawayem (17-1, 10 KO).

- Przed walką z Pettawayem Parker większość sparingów stoczy z Ugonohem. Izu i Joe razem trenuję i mieszkają w moim domu. Joe będzie też sparować ze swoim przyjacielem Brice'em Ritanim i kilkoma innymi zawodnikami z Las Vegas - mówi trener Kevina Barry.

Trudniejsze zadanie czeka na początku marca Parkera, którego rywal ma już spore doświadczenie na zawodowstwie, a jedynej porażki doznał z Magomiedem Abdusałamowem.

- Joe nie walczył jeszcze z takim pięściarzem jak Pettaway. Jason był dobrym amatorem, to zawodnik, który jest ruchliwy w ringu. Bardzo ważne jest, aby Parker boksował z pięściarzami prezentującymi różny styl. Dzięki temu urozmaicamy treningi, a to pomoże mu stać się lepszym, bardziej wszechstronnym bokserem - stwierdzl Barry.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: hayabooza
Data: 03-02-2015 13:48:08 
trzymam kciuki za Izu, bardzo fajny gość. Dużo niejasnośc i problemów, ale cieszę się, że ostatecznie trafił do Parkera i się rozwija i trenuje i będzie miał w koncu walke. Mam nadzieje, że częściej będziemy go widywać w ringu.
 Autor komentarza: StewRoid
Data: 03-02-2015 14:09:16 
Wygląda na to że traktują go całkiem poważnie w grupie. To dobrze wróży. Mam nadzieję że dostrzegają w nim coś czego ja nie potrafię dojrzeć bo dla mnie niestety Izu jest zawodnikiem bez fajerwerków. A przynajmniej był w cruiser. Ale całkiem możliwe że się rozwinął przez ten długi czas nie tylko fizycznie.
 Autor komentarza: meh
Data: 03-02-2015 14:11:15 
I to mi się podoba. ledwo zaaklimatyzował się w USA, a już mógł pocwiczyć z Bermajnem czy teraz z Józefem.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.