HEARN: FROCH WRÓCI W MAJU LUB CZERWCU, NEGOCJUJEMY Z RYWALAMI

Promotor Carla Frocha (33-2, 24 KO) Eddie Hearn poinformował, że "Kobra" stoczy kolejną walkę w pierwszej połowie bieżącego roku. Niebawem mamy poznać nazwisko rywala i datę pojedynku.

- Rozmawiamy z reprezentantami trzech czy czterech zawodników na temat starcia w maju lub czerwcu. Pod koniec lutego Carl ma wznowić treningi, więc to idealne terminy. Za mniej więcej cztery tygodnie ogłosimy jego powrót na ring - stwierdził Heaern.

Froch, który w ostatnich miesiącach podkreślał, że do ponownego wejścia między liny skuszą go jedynie duże nazwisko i wielka gala w Las Vegas, miał boksować w marcu z Julio Cesarem Chavezem Jr. (48-1-1, 32 KO), jednak doznał kontuzji na treningu i musiał zmienić plany. Skorzystał na tym Andrzej Fonfara (26-3, 15 KO) - Polak skrzyżuje rękawice z Meksykaninem 18 kwietnia.

Podczas gdy w najbliższych dniach będą trwały prace nad zakontraktowaniem rywala dla Frocha, wyjaśnić ma się sytuacja jego pasów mistrzowskich. 37-latek, czempion WBA Super i IBF w wadze super średniej, został zobligowany przez drugą z tych federacji do walki z Jamesem DeGale'em (20-1, 14 KO), ale prawdopodobnie odmówi i zwakuje tytuł. Decyzja, zdradził Hearn, ma zostać ogłoszona na początku przyszłego tygodnia.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: LegiaPany
Data: 31-01-2015 12:06:53 
froch moze ma nadzieje ze chavez jr wygra z fonfara a wtedy ich walka sprzedala by sie jeszcze lepiej.....ale nic z tego :P
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.