SASUN KARAPETYAN: BĘDĘ CHCIAŁ NARZUCIĆ WYSOKIE TEMPO

Jak już Was informowaliśmy, 18 kwietnia podczas w Legionowie szykuje się bardzo interesujące starcie polsko-polskie w kategorii junior średniej pomiędzy Sasunem Karapetyanem (8-1, 2 KO) a Krzysztofem Kopytkiem (9-0, 2 KO). Pięściarz z Kołobrzegu jest bardzo zmotywowany przed tym pojedynkiem i zapowiada wygraną.

- Będę chciał go zamęczyć i narzucić swoje wysokie tempo. Według mnie to właśnie będzie kluczem do zwycięstwa - zapowiada pewny siebie Karapetyan. Pojedynek zaplanowany jest na osiem rund.

Sasun pracuje głównie nad siłą i wytrzymałością. W sobotę wylatuje do Anglii na sparingi z bardziej doświadczonym pięściarzem kategorii średniej, Nickiem Blackwellem (16-3-1, 6 KO).

- Wiem, że wcześniej niż zwykle zaczynam sparingi, ale nie mogłem nie skorzystać z szansy posparowania z tak doświadczony pięściarzem jak Blackwell - nie ukrywa.

Co ciekawe Karapetyan do walki z Kopytkiem najprawdopodobniej będzie przygotowywał się pod okiem swojego dawnego szkoleniowca, Andrzeja Gmitruka.

Przypomnijmy, że w grudniu obaj pięściarze mieli okazję boksować na jednej gali w Wieliczce. Kopytek wypunktował wtedy jednogłośnie Patryka Litkiewicza, natomiast Sasun po trudnej dla siebie walce pokonał doświadczonego Krzysztofa Szota.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: mrowa007
Data: 29-01-2015 21:13:31 
albo kleksa puscisz :)
 Autor komentarza: BOXER
Data: 29-01-2015 23:08:44 
Zawsze Sasun może Krzyśka walnąć kopytkiem
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.