JOSHUA: 4 KWIETNIA ROZGRZEWKA, A TRZY TYGODNIE PÓŹNIEJ JOHNSON

Anthony Joshua (10-0, 10 KO) musiał się wycofać ze styczniowej walki z Kevinem Johnsonem (29-6-1, 14 KO), ale wszystko zamierza nadrobić w kwietniu. Mistrz olimpijski chce w tym miesiącu stoczyć dwa pojedynki, a w jednym z nich jego rywalem ma być właśnie Amerykanin.

- Pierwszy występ zaliczę 4 kwietnia, to będzie fajna rozgrzewka. Potem zmierzę się 25 kwietnia w O2 Arena z Johnsonem. Nie wiem jeszcze, kto będzie moim pierwszym rywalem i nie chcę go lekceważyć, ale nie ukrywam, że jestem już skupiony na Kevinie. Naszą styczniową potyczkę odwołano, jednak on nadal jest moim głównym celem - stwierdził 25-latek.

Starcie Joshuy z Johnsonem trzeba było anulować z powodu kontuzji Brytyjczyka. Pięściarz z Watford cały czas przechodzi rehabilitację, ale nie ma wątpliwości, że w kwietniu będzie gotowy do walki.

- Wznowiłem już podstawowy trening. To uraz kości. Gdyby chodziło o mięsień, moglibyśmy po prostu złagodzić ból, ale jako że jest to kość, musimy po prostu czekać, aż się zagoi - powiedział.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: gerlach
Data: 29-01-2015 17:05:11 
Bylenby nie kazal czekac do 33. pojedynku na jakies powazne testy, bo Kevin jest slabiutki - pasywny, powolny, leniwy i bez kondycji takze podobnie jak w swojej ostatniej walce podejrzewam, ze rzuci max 3 lewe proste zanim padnie na dechy
 Autor komentarza: baxx
Data: 29-01-2015 21:19:01 
Kevin jest już cienki, ale jak na 11 walkę to dobry rywal.
Oby następny w kolejce nie był Liachowicz albo ktoś podobny, tylko jacyś młodzi i ambitni zawodnicy pokroju Szpilki.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.