PACQUIAO I MAYWEATHER SPOTKALI SIĘ PONOWNIE

Redakcja, espn.go.com

2015-01-28

Prasa na całym świecie rozpisuje się o spotkaniu Floyda Mayweathera (47-0, 26 KO) z Mannym Pacquiao (57-5-2, 38 KO) podczas przerwy meczu Miami Heat-Milwaukee Bucks, ale kolejne branżowe serwisy donoszą, że najlepsi pięściarze trwającej ery spotkali się także kilka godzin później w hotelu i tym razem rozmawiali znacznie dłużej - ponad godzinę.

PACQUIAO: BĘDZIEMY SIĘ TERAZ KOMUNIKOWAĆ

- To było miłe, dobrze rokujące spotkanie. Trzeba oddać Floydowi szacunek za to, że się pofatygował - opisuje doradca Filipińczyka Michael Koncz. - Po raz pierwszy siedzieli twarzą w twarz. Ja spotykałem Floyda wielokrotnie, ale Manny nigdy wcześniej. Rozmawiali już podczas przerwy meczu, ale tym razem to była dłuższa i poważniejsza konwersacja. Po języku ich ciał można stwierdzić, że wszystko odbyło się w pozytywnej atmosferze.

- To było spotkanie biznesowe, ale niezbyt napięte. Uważam, że to z uwagi na wzajemny szacunek. W ciągu kilku następnych dni okaże się, co z tego wyniknie - dodaje Koncz. - Powiedziałem Floydowi, że rano zadzwonię do Aruma i już to zrobiłem, są dogadani. Mówiłem też Floydowi, a Manny się ze mną zgodził, że jeśli zostały tylko prawa transmisyjne, to załatwimy to.

MAYWEATHER SPOTKAŁ SIĘ Z PACQUIAO!

- Większość dyskusji toczyła się na temat walki. Floyd jej chce, Manny również, a skoro chcą tego zawodnicy, to kto może ich powstrzymać? Postaramy się zrobić to 2 maja - ciągnie doradca "Pacmana". - Szczegółów więcej nie wyjawił, bo "nie naciska się na Showtime i HBO".

Jedno jest pewne - największa walka w historii jest bliżej niż kiedykolwiek. Czy odbędzie się 2 maja? Czy w ogóle się odbędzie? Odpowiedzi poznamy wkrótce.