CHAVEZ JR: WALKA Z FONFARĄ 18 KWIETNIA, ARUM MOŻE SOBIE GADAĆ

Miguel Rivera, Boxingscene

2015-01-28

Przez moment wydawało się, że sławny Bob Arum zrobi wszystko by tylko zablokować walkę Andrzeja Fonfary (26-3, 15 KO) z Julio Cesarem Chavezem Jr (48-1-1, 32 KO). Sławny Meksykanin przekonuje jednak, że nie ma takiej opcji, a on 18 kwietnia skrzyżuje rękawice z "Polskim Księciem".

Już w nocy informowaliśmy Was o tym, że nasz najlepszy "półciężki" podpisał kontrakt na walkę. Pomimo zastrzeżeń byłego promotora w najbliższym czasie na podobny krok zdecyduje się dawny champion wagi średniej.

- Pojedynek dojdzie do skutku 18 kwietnia. Od strony prawnej tą sprawą zajmuje się wielu prawników. Cieszę się z miejsca w jakim obecnie się znajduję, bo sprawy mają się dobrze. Arum może gadać tysiąc różnych rzeczy, że doprowadzi do spotkania Pacquiao z Mayweatherem, że pozostała mi jeszcze w umowie jedna walka, że wciąż mam kontrakt... Prawda jest jednak taka, że nie mam żadnego kontraktu między mną a Arumem. Kiedy więc zostaną złożone podpisy pod kontraktem na walkę z Fonfarą, do wiadomości podana zostanie również lokalizacja tego pojedynku - powiedział Chavez Jr.

Przypomnijmy, iż sławny Meksykanin zmierzy się z Fonfarą w umówionym limicie 172 funtów, czyli dokładnie 78 kilogramów.