WSB: ZMIANA W SKŁADZIE HUSARII NA MECZ Z ARGENTYNĄ

Sylwester Kozłowski zastąpił Marka Pietruczuka (-56 kg) w składzie Rafako Hussars Poland na mecz ligi WSB z Argentina Condors. Spotkanie odbędzie się 31 stycznia o g. 20:30 we Włocławku. Transmisja w TVP Sport.

- Gdyby nie wpadka Marka w postaci przegranej przez nokaut w Portoryko, na spotkanie z Argentyńczykami powołałbym ten sam skład. We Włocławku szansę dostanie Sylwek Kozłowski i oczywiście wszyscy liczymy, że ją wykorzysta - mówi trener Zbigniew Raubo.

Poza nim w składzie są Tomasz Jabłoński (-75 kg) i Igor Jakubowski (-91 kg), którzy odnieśli zwycięstwa przed czasem w San Juan, a także Dawid Jagodziński (-49 kg) i Damian Kiwior (-64 kg).

Więcej zmian należy spodziewać się w składzie Argentina Condors. Na inaugurację sezonu ten zespół przegrał u siebie z USA KnocokOuts 1-4. Jedyną wygraną zanotował walczący w najlżejszej kategorii Junior Zarate i jego można spodziewać się w walce z Dawidem Jagodzińskim.

Być może do Polski przyjedzie też Elias Gonzalez (-56 kg), który poniósł porażkę na punkty w meczu z Amerykanami. Z kolei Lucas Gimenez (-64 kg) i Kevin Douglas Caceres (-75 kg) przegrali przed czasem, co oznacza regulaminową absencję, jak w przypadku Marka Pietruczuka. W najcięższej wadze ekipa Condors w ogóle nie wystawiła boksera przed swoją publicznością, oddając walkowera.

Przed dwoma laty Husaria wygrała w Pruszkowie z Argentina Condors 4-1. Jeden z punktów wywalczył wówczas kapitan polskiej drużyny Tomasz Jabłoński, boksujący w limicie -73 kg.

W tabeli obecnego sezonu World Series of Boxing w grupie B Rafako Hussars Poland zajmuje 6 miejsce - 2 pkt, a Argentina Condors - 8. W przypadku wygranej Biało-Czerwoni mogą awansować na 4 pozycję. Już 7 lutego wyjazdowy mecz - tym razem z finalistami z 2014 roku Azerbaijan Baku Fires.

Dodaj do:    Dodaj do Facebook.com Dodaj do Google+ Dodaj do Twitter.com Translate to English

KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 Autor komentarza: Ned
Data: 27-01-2015 10:40:29 
Bardzo się cieszę, że TVP transmituje WSB.
 
Aby móc komentować, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem serwisu.